Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Product Owner (projekt: InPost IZI)

Undisclosed salary

Warszawa, Częściowo zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 5

Opis pracy

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje, a my wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze bardziej ułatwić życie milionom klientów!

Obecnie pracujemy nad ściśle tajnym projektem IZI... Chcemy aby zrewolucjonizował on rynek e-commerce, oferując użytkownikom niespotykane dotąd doświadczenia zakupowe – nie tylko na ostatniej prostej.

Jeśli masz doświadczenie w sektorze e-commerce lub usługach finansowych, mówisz językiem IT a z drugiej strony wiesz co to konwersja czy porzucony koszyk – to świetna okazja by do nas dołączyć jako PRODUCT OWNER.

Twój zakres obowiązków:

  • identyfikowanie potrzeb Klienta w zakresie rozwoju produktów i przekładanie ich na zadania dla zespołów produktowych
  • zbudowanie i wdrażanie wizji rozwoju produktu/usługi
  • nadzór nad rozwojem/modyfikacjami przypisanego systemu
  • współpraca z dostawcą rozwiązań IT – zlecenie, nadzorowanie i odbiór prac programistycznych (UAT)
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi
  • budowa bazy wiedzy produktowej w oparciu o stałą analizę rynku i działania konkurencji
  • kontakt z interesariuszami
  • zarządzanie i porządkowanie elementów Backlogu Produktu
  • stały monitoring konkurencji i analiza rynku
  • współpraca z innymi działami firmy m.in. z Zespołem Projektowym, IT Development
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi i monitorowanie ich postępu prac developerskich

Nasze oczekiwania:

  • minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku Product Owner
  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem projektowym
  • doświadczenie w e-commerce lub usługach finansowych / fin-techowych- warunek konieczny
  • doświadczenie w zakresie testowania hipotez produktowych z klientem, testowania oprogramowania, analizy biznesowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • umiejętność określania potrzeb klienta, generowania hipotez projektowych, tworzenia makiet low-fidelity
  • umiejętność zbierania wymagań biznesowych
  • umiejętność projektowania rozwiązań IT i BI wspierających procesy biznesowe
  • umiejętność budowy i zarządzania roadmapą rozwoju i Backlogiem produktu
  • umiejętność podejmowania decyzji, zarządzania zmianą
  • umiejętność planowania zasobów i działań
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • orientacja biznesowa

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii oprogramowania lub zarządzania projektami
  • potwierdzona certyfikatami/szkoleniami znajomość zasad Agile PM Foundation, Agile BA, Scrum, BPMN
  • znajomość narzędzi typu JIRA oraz Confluence
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce nad ciekawym produktem
  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju w strukturach firmy
  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)
  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku
  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • możliwość udziału w inicjatywach firmowych (wolontariat pracowniczy, konkursy i inne)

  • Wymagane języki

    angielski C1

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Elastyczne godziny pracy

    • Biuro czynne

      możesz zacząć pracę między 8:00 a 9:00

    Metodyka pracy

    • agile

    • Scrum

    Narzędzia pracy

    • laptop

    • Windows

    • smartfon

    • dodatkowy monitor

    Undisclosed salary

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.