Oferty pracy

Mid/Senior Back-end Developer

12000 - 20000 PLN brutto (UoP)
14000 - 22000 PLN netto + vat (B2B)

Wrocław, 100% zdalnie

Expert / Leader

Full-time

Wymagania

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 5

Opis pracy

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego to innowacyjna uczelnia umożliwiająca zdobycie wykształcenia w nowoczesnych formach nauczania.

Pomysł na stworzenie oferty studiów dopasowanych do potrzeb aktywnych zawodowo słuchaczy w formie online pojawił się u nas ponad 6 lat temu i wciąż pracujemy nad najwygodniejszymi i najbardziej efektywnymi formami zdobywania wiedzy.

Do naszego zespołu IT poszukujemy Back-end Developera.

Pracujemy w Scrumie. Korzystamy z narzędzi dostarczanych przez Atlassian. Rozwijamy kilka projektów jednocześnie. Mamy wpływ na wybór narzędzi i technologii. Praktykujemy Code Review. Nie oczekujemy biegłości w języku angielskim - wystarczy, że potrafisz przeczytać i zrozumieć dokumentację.

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie, rozwój i wsparcie wytwarzanych systemów edukacyjno-szkoleniowych,
  • zapewnienie wysokiej jakości dostarczanego kodu,
  • analiza oraz wycena realizacji nowych/istniejących aplikacji na podstawie wskazanego zakresu prac,
  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji technicznej projektu,
  • ścisła współpraca z innymi obszarami działu IT oraz firmy, m.in. z obsługą klienta czy marketingiem.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość PHP (>= 5.x) oraz jednej z baz danych SQL (Oracle/ PostgreSQL/MySQL/MS SQL),
  • znajomość któregoś z frameworków: Zend, Laravel, CodeIgniter, Yii, Symfony.
  • znajomość wzorców projektowych, GIT, Composer, RestAPI,
  • znajomość narzędzi niezbędnych do utrzymywania wysokiej jakości wytwarzanego kodu,
  • umiejętność integrowania serwisów (API, REST/SOAP, XML, CSV),
  • podstawowa znajomość stack’a frontowego HTML/CSS/JS,

Mile widziane:

  • mile widziana umiejętność budowania aplikacji w formie mikroserwisów, znajomość rozwiązań Docker/ElasticSearch oraz środowiska CI/CD.

Co z nami zyskasz:

  •  stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B),
  •  brak kontaktu z klientami zewnętrznymi (wytwarzamy oprogramowanie wyłącznie na nasze potrzeby, a projekty są stabilne),
  •  atrakcyjny system kafeteryjny Motivizer (dostęp do setek benefitów, od opieki medycznej, poprzez vouchery do allegro/pyszne.pl lub subskrypcje Xbox-Live/PS-Plus),
  •  solidny pakiet rozwojowy: dostęp do strefakursow.pl, szkolenia grupowe, a dla najlepszych dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych,
  •  26 dni wolnych od pracy,
  •  możliwość podnoszenia wynagrodzenia co 12 miesięcy.

  • Wymagane języki

    polski C1

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Praca zdalna

    • Elastyczne godziny pracy

    • Biuro czynne

      7-17

    Narzędzia pracy

    • laptop

    • Linux

    • Windows

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.