Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Product Owner (projekt: InPost IZI)

Undisclosed salary

Warszawa, Part time remote

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimum experience in IT: 5

Job description

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje, a my wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze bardziej ułatwić życie milionom klientów!

Obecnie pracujemy nad ściśle tajnym projektem IZI... Chcemy aby zrewolucjonizował on rynek e-commerce, oferując użytkownikom niespotykane dotąd doświadczenia zakupowe – nie tylko na ostatniej prostej.

Jeśli masz doświadczenie w sektorze e-commerce lub usługach finansowych, mówisz językiem IT a z drugiej strony wiesz co to konwersja czy porzucony koszyk – to świetna okazja by do nas dołączyć jako PRODUCT OWNER.

Twój zakres obowiązków:

  • identyfikowanie potrzeb Klienta w zakresie rozwoju produktów i przekładanie ich na zadania dla zespołów produktowych
  • zbudowanie i wdrażanie wizji rozwoju produktu/usługi
  • nadzór nad rozwojem/modyfikacjami przypisanego systemu
  • współpraca z dostawcą rozwiązań IT – zlecenie, nadzorowanie i odbiór prac programistycznych (UAT)
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi
  • budowa bazy wiedzy produktowej w oparciu o stałą analizę rynku i działania konkurencji
  • kontakt z interesariuszami
  • zarządzanie i porządkowanie elementów Backlogu Produktu
  • stały monitoring konkurencji i analiza rynku
  • współpraca z innymi działami firmy m.in. z Zespołem Projektowym, IT Development
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi i monitorowanie ich postępu prac developerskich

Nasze oczekiwania:

  • minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku Product Owner
  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem projektowym
  • doświadczenie w e-commerce lub usługach finansowych / fin-techowych- warunek konieczny
  • doświadczenie w zakresie testowania hipotez produktowych z klientem, testowania oprogramowania, analizy biznesowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • umiejętność określania potrzeb klienta, generowania hipotez projektowych, tworzenia makiet low-fidelity
  • umiejętność zbierania wymagań biznesowych
  • umiejętność projektowania rozwiązań IT i BI wspierających procesy biznesowe
  • umiejętność budowy i zarządzania roadmapą rozwoju i Backlogiem produktu
  • umiejętność podejmowania decyzji, zarządzania zmianą
  • umiejętność planowania zasobów i działań
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • orientacja biznesowa

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii oprogramowania lub zarządzania projektami
  • potwierdzona certyfikatami/szkoleniami znajomość zasad Agile PM Foundation, Agile BA, Scrum, BPMN
  • znajomość narzędzi typu JIRA oraz Confluence
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce nad ciekawym produktem
  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju w strukturach firmy
  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)
  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku
  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • możliwość udziału w inicjatywach firmowych (wolontariat pracowniczy, konkursy i inne)

  • Required languages

    english C1

    Lack

  • Job Specification

    • Flexible working hours

    • The office is open

      możesz zacząć pracę między 8:00 a 9:00

    Work methodology

    • agile

    • Scrum

    Working tools

    • mobile computer

    • Windows

    • smartphone

    • additional monitor

    Undisclosed salary

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.