Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Tech Lead/.Net Developer

15000 - 19000 PLN netto + vat (B2B)

Cała Polska, 100% zdalnie

Expert / Leader

Full-time

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 5

Opis pracy

Dla naszego klienta - jednej z największych firm informatycznych w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania:

- Dobór i budowa innowacyjnych rozwiązań IT oferowanych naszym Klientom
- Doskonalenie rozwiązań istniejących w ofercie firmy
- Współpraca z partnerami spółki w zakresie tworzenia wspólnych, innowacyjnych rozwiązań
- Wytwarzanie i utrzymywanie autorskich aplikacji dla klientów w oparciu o analizę trendów
- Udział w prezentacjach rozwiązań dla Klientów, zbieranie ich uwag i wymagań
- Badanie i dobór narzędzi do tworzenia rozwiązań dla Klientów
- Opracowywanie dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi
- Szkolenia użytkowników z zakresu wytworzonego rozwiązania
- Bieżące wsparcie merytoryczne dla grupy developerów projektujących rozwiązania
- Wsparcie w budowaniu zespołu programistycznego

Dla nas ważne jest:

- Min. 5 lat doświadczenia w wytwarzaniu oprogramowania
- Bardzo dobra znajomość: C#, .NET Core, ASP.NET
- Doświadczenie w pracy z Entity Framework Core 5
- Umiejętność wykorzystania języka SQL, MS SQL Server
- Znajomość wzorców projektowych
- Znajomość REST, SOLID, GIT, testów jednostkowych
- Dobra znajomość: SignalR, Azure, TDD, JavaScrpit / TypeScript, Vue / Angular
- Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i kreatywne podejście do zadania
- Umiejętność współpracy w zespole oraz chęć dzielenia się wiedzą
- Silne zdolności komunikacyjne – umiejętność przekładania specjalistycznej wiedzy na język użytkownika

Tak pracujemy nad projektem:

- Clean Code
- Code review
- Wzorce projektowe
- DDD
- TDD
- Continuous Deployment
- Continuous Integration
- Dokumentacja
- Automatyzacja testów
- Testy funkcjonalne
- Testy jednostkowe
- Testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju:

- Czas na rozwój Twoich pomysłów
- Konferencje w Polsce
- Konferencje zagraniczne
- Przestrzeń do eksperymentowania
- Szkolenia zewnętrzne
- Treningi umiejętności miękkich
- Wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Wymagane języki

    angielski B1

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Praca zdalna

    Narzędzia pracy

    • laptop

    • smartfon

    • dodatkowy monitor

    • swoboda w doborze narzędzi

    Oferowane benefity

    • praca zdalna

    • chilloutroom

    • owoce/przekąski

    • smartfon

    • pakiet zdrowotny dla Ciebie

    • ubezpieczenie

    • szkolenia

    • imprezy integracyjne

    • parking dla samochodów

    • parking dla rowerów

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.