Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Programista ERP

8000 - 14000 PLN netto + vat (B2B)

Poznań, Częściowo zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 3

Opis pracy

Zakres obowiązków:
- Realizacja projektów wdrożeniowych z zakresu systemów ERP
- Rozwój systemów ERP przy wykorzystaniu m.in. języka SQL
- Rozwój i dostosowywanie systemów zgodnie z wymaganiami biznesowymi
- Wsparcie użytkowników w zakresie funkcjonowania systemu ERP
- Przygotowywanie raportów w języku wewnętrznym systemu ERP w oparciu o bazę danych Oracle (PL/SQL)

Wymagania:
- 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Umiejętność skutecznej komunikacji z klientem wewnętrznym
- Znajomość systemów klasy ERP
- Praktyczna znajomość języka SQL (Oracle, MSSQL) oraz umiejętność konstruowania zapytań
- Znajomość relacyjnych baz danych
- Wiedza z co najmniej jednego obszaru funkcjonowania przedsiębiorstwa (gospodarka magazynowa, produkcja, sprzedaż, finanse, księgowość)
- Zaangażowanie i motywacja do pracy oraz ciągłe podnoszenie swoich kompetencji
Zorientowanie na znajdowanie rozwiązań oraz inicjatywa w działaniu
- Postawa prawdziwego gracza zespołowego, nastawionego na długą współpracę

Tak pracujemy nad projektem:
- statyczna analiza kodu
- deployment na poziomie zespołu
- wsparcie architekta / lidera technicznego
- zarządzanie długiem technologicznym
- środowiska testowe
- testy funkcjonalne
- testy manualne

Skład zespołu:
backend developer, lider techniczny, support project manager, analityk biznesowy, analityk systemowy

Takie dajemy możliwości rozwoju:
- branżowe platformy e-learningowe
- budżet rozwojowy
- konferencje w Polsce
- przestrzeń do eksperymentowania
- szkolenia wewnątrzfirmowe
- szkolenia zewnętrzne
- wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
- wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity:
- dofinansowanie zajęć sportowych
- prywatna opieka medyczna
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- ubezpieczenie na życie
- możliwość pracy zdalnej
- elastyczny czas pracy
- zniżki na firmowe produkty i usługi
- spotkania integracyjne
- brak dress code’u
- parking dla pracowników

  • Wymagane języki

    angielski B1

    Brak

  • Oferowane benefity

    • praca zdalna

    • pakiet sportowy dla Ciebie

    • pakiet zdrowotny dla Ciebie

    • szkolenia

    • imprezy integracyjne

    • parking dla samochodów

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.