Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

PHP Symfony Developer

Undisclosed salary

100% zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 3

Opis pracy

O FIRMIE

Jesteśmy bitami. Jesteśmy serwerem, PHP’em, SQL’em. Jesteśmy kodem Twojej strony, ustawieniami Twojej kampanii i plikami konfiguracyjnymi LiteSpeeda. Jesteśmy cyber.

Stanowimy część społeczności. Przedsiębiorców. Ekomersiaków. Deweloperów. Kochamy pomagać właścicielom stron. Jesteśmy wsparciem każdej strony. Z każdej strony. Jesteśmy Folks.

KOGO POSZUKUJEMY?

Obecnie poszukujemy Mid PHP Developera, który dołączy do kilkunastoosobowego zespołu w celu konsolidacji systemów CRM i hostingowego z oddziałami firmy w państwach, takich jak Rumunia, Chorwacja itd.

Jesteśmy otwarci na ludzi i ich pomysły. Pracując w naszym zespole masz szansę na rozwój naszych produktów, nadawanie im kierunków rozwoju, zarówno w warstwie programistycznej jak i biznesowej. Cenimy aktywny udział w projekcie, wspólne szukanie rozwiązań.

Nasz tech-stack: PHP 7, React, Symfony 4+, PostgreeSQL, Doctrine, OOP, Web Service SOAP, Rest API, GIT, Linux.

TWOJE ZADANIA/ dołączając do nas będziesz odpowiedzialny za:

- rozbudowanie panelu CRM i hostingowego

- integrację systemu z zewnętrznymi dostawcami (integratorami płatności)

- udostępnienie platformy jako usługi API

- wykonywanie testów: jednostkowych, integracyjnych, code review, Behat

- utrzymanie oraz rozwój systemu

- budowę nowych modułów i software'u

- migracje oraz konsolidację usług i systemów

OCZEKUJEMY:

- bardzo dobrej znajomość PHP 7 oraz Symfony 4+

- praktycznej znajomości baz SQL (preferowane PostgreSQL)

- bardzo dobrej znajomości biblioteki Doctrine

- znajomości zagadnień i wzorców projektowych związanych z OOP

- znajomości w projektowaniu i użyciu Web Service SOAP i REST API

- praktycznej znajomości GIT

- praktycznej znajomości systemów Linux

- angielski komunikatywny - do pisania i czytania dokumentacji

MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:

- możliwość pracy 4 dni w tygodniu

- praca w rozwijającej się firmie z branży IT o stabilnej pozycji na rynku

- opieka medyczna

- karta Multisport

- ubezpieczenie na życie

- praca 100% zdalnie

- możliwość udziału w konferencjach i szkoleniach (głównie zdalnie).

UWAGA! możliwa praca w fizycznych biurach w Poznaniu lub w Krakowie.

  • Wymagane języki

    angielski B1

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Praca zdalna

    • Elastyczne godziny pracy

    Undisclosed salary

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.