Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Młodszy inżynier systemowy

Undisclosed salary

Kraków, Bielsko-biała, Katowice, Częściowo zdalnie

Entry

Full-time

Wymagania

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 0

Opis pracy

W Comarch codziennie obsługujemy dziesiątki zgłoszeń naszych pracowników z całego świata. Obecnie poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu, który zajmuje się utrzymaniem infrastruktury sieciowej.

Na stanowisku młodszy inżynier systemowy będziesz mieć za zadanie m.in. wdrażanie, integrowanie i utrzymanie sieci teleinformatycznych, monitoring zdarzeń sieciowych, a także pracę nad bieżącymi problemami technicznymi.

Jeśli posiadasz doświadczenie w administrowaniu sieciami, lubisz rozwiązywać problemy, jesteś osobą dokładną i dobrze zorganizowaną, a ponadto nie boisz się wyzwań, aplikuj.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych
  • Doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu rozległymi sieciami teleinformatycznymi
  • Mile widziane:
  • doświadczenie w konfiguracji routerów Cisco
  • znajomość administracji środowiskiem Linux

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie sieciami teleinformatycznymi
  • Wdrażanie, integrowanie i utrzymanie sieci teleinformatycznych (m.in. LAN, WAN, WIFI)
  • Monitoring zdarzeń sieciowych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Konfiguracja, eksploatacja oraz zabezpieczanie routerów i urządzeń przełączających

DLA CIEBIE

  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Długofalowa współpraca i atrakcyjne warunki finansowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Brak dress code'u
  • Praca w młodym, a zarazem doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka

Zapraszamy do aplikowania poprzez naszą stronę: https://kariera.comarch.pl/praca/mlodszy-inzynier-systemowy/

  • Wymagane języki

    Brak

  • Młodszy inżynier systemowy

    Undisclosed salary

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.