Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Młodszy Konsultant ds. wdrożenia systemów ERP (SQL)

Undisclosed salary

Wrocław, Częściowo zdalnie

Junior

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 1

Opis pracy

Jesteśmy entuzjastami rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie biznesem. Dlatego od lat wdrażamy system SAP Business One.

Zapewniamy doradztwo przy wyborze systemu, dostarczamy kompletne oprogramowania oraz środowisko serwerowe i sprzętowe.

STAWKA GODZINOWA- 100ZŁ/H

Zakres zadań i obowiązków

  • Konsultant/ serwisant SAP Business One ERP (nie musisz znać)

  • Udział w projektach wdrożeniowych SAP Business One / WMS

  • Specjalizacje - Księgowość / Produkcja / Logistyka / Sprzedaż / Zakup / WMS / DMS

  • Tworzenie i aktualizacja funkcji i procedur w MSSQL oraz HANA

  • Tworzenie Workflow / BPM

  • Wspieranie procesu wdrożeniowego oprogramowania w zakresie rozwiązywania problemów techniczno-eksploatacyjnych

  • Przygotowywanie opracowań, analiz, raportów, i innych dokumentów,

  • Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania

  • Wykrywanie i usuwanie usterek związane z funkcjonowaniem oprogramowania,

  • Zapewnienie użytkownikom oprogramowania wsparcia technicznego,

  • Realizowanie przyjętych zleconych zgłoszeń wdrożeniowych i serwisowych,

  • Przeprowadzanie konsultacji telefonicznych,

  • Uczestnictwo w szkoleniach i certyfikacjach,

Oczekiwania

  • Znajomość min. jednej z technologii SQL, T-SQL (MSSQL, HANA lub inne )

  • Wiedza i znajomość procesów biznesowych / zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw - dobrze widziane

  • Łatwość budowania relacji i nawiązywania kontaktów - mile widziane

  • Duża samodzielność, rzetelność, samodyscyplina i kreatywność- mile widziane

Oferujemy

  • Bardzo ciekawą pracę u największego partnera SAP w zakresie SAP Business One, i SAP HANA

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów, w ramach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość certyfikacji SAP i Microsoft

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Dofinansowanie do sportu

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia

Altab to przede wszystkim ludzie! Z pasją, zaangażowani w to co robią, lubiący wyzwania, z dużym poczuciem humoru.

Przyjemna atmosfera miło Cię zaskoczy! Karta Multisport, szkolenia wyjazdy integracyjne i pyszna kawa w pakiecie! Jak będziesz się upierał mogą być owocowe czwartki, ale wolimy piwne piątki :)

Poszukujemy ludzi, których doświadczenie i umiejętności stanowią dopełnienie możliwości twórczych naszych zespołów. Ludzi, którzy rozumieją dynamikę grupy, ale zachowują dystans i pokorę. Cenimy kreatywność, komunikatywność otwartość na zmiany. Po wdrożeniu gwarantujemy ciągłe wsparcie i rozwój naszych rozwiązań. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wiemy jak pomóc naszym klientom działać efektywnie i skutecznie.

  • Wymagane języki

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Biuro czynne

      8-19

    Metodyka pracy

    • system wersjonowania

    • ewidencja błędów

    • agile

    • baza wiedzy

    Narzędzia pracy

    • laptop

    • Windows

    • dodatkowy monitor

    Undisclosed salary

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.