Oferty pracy

Linux Administrator / DevOps

18000 - 21000 PLN brutto (UoP)
19000 - 22000 PLN netto + vat (B2B)

100% zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 5

Opis pracy

Wymagania na stanowisku

Must have:

  • dobra znajomość systemu Linux (preferowane dystrybucje Red Hat, CentOS, Oracle Linux) – min. 5 lat doświadczenia
  • znajomość zagadnień administracyjnych dotyczących baz danych (preferowane PostgreSQL, Oracle, MariaDB)
  • wiedza z zakresu sieci
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w piśmie i w mowie (czytanie dokumentacji, kontakt z klientem)
  • bardzo duża komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość Ansible

Nice to have:

  • doświadczenie w dowolnym języku programowania
  • znajomość Azure, OpenStack, GPC
  • znajomość Red Hat Satellite, Red Hat Automation Platform
  • znajomość narzędzi deweloperskich takich jak Gitlab, Jenkins, Sonar, Nexus
  • doświadczenie z Kubernetes
  • certyfikaty RHCE, Azure Google Cloud, Oracle, ITIL, CCNP

Obowiązki:

  • wsparcie zespołu deweloperskiego i klientów w zakresie projektowania, instalacji i utrzymania infrastruktury oraz procesów CI/CD
  • dostarczanie i utrzymanie narzędzi dla potrzeb zespołu deweloperskiego
  • tworzenie dokumentacji systemów i infrastruktury (ale głównie na potrzeby wewnętrzne)
  • optymalizacja wydajności
  • administracja systemami w infrastrukturze własnej i klientów, administracja infrastrukturą własną, usługami w chmurze i bazami danych
  • tworzenie i utrzymanie środowisk testowych i produkcyjnych
  • automatyzacja (Ansible)

Benefity:

  • opieka dedykowanego mentora
  • szkolenia i warsztaty
  • dostęp do biblioteki książek, webinarów i e-learningów
  • spersonalizowane ścieżki rozwoju
  • kafeteria benefitów
  • imprezy integracyjne

Praca jest zdalna - godziny 8-16.00 - Biuro mieści się w Warszawie.

  • Wymagane języki

    angielski B2

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Praca zdalna

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.