Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

IT Support

8500 - 10000 PLN brutto (UoP)

Kraków/ Niepołomice, Częściowo zdalnie

Junior

Full-time

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 2

Opis pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży automotive, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników do działu IT.

Lokalizacja: Niepołomice

Zadania:

Przygotowanie środowisk, instalacja oraz konfiguracja autorskiego oprogramowania,

Pierwsza linia wsparcia użytkowników systemu,

Aktualizacja oraz konfiguracja systemów,

Ścisła współpraca z centralnymi działami IT,

Udział w przygotowywaniu specyfikacji informatycznych,

Przestrzeganie wewnętrznych standardów firmy

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, automatyka lub pokrewne),

Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe,

Mile widziane doświadczenie w obszarach związanych z systemami automatyki przemysłowej,

Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B2,

Znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,

Umiejętność koordynacji prac związanych z wdrażaniem sprzętu i oprogramowania,

Dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie oraz kompetencje interpersonalne,

Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim.

Oferujemy:

Pracę w systemie hybrydowym

Umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata

Opieka medyczna - Medicover,

Medicover Sport,

Ubezpieczenie na życie,

Dofinansowanie do posiłków,

Dofinansowanie do studiów/ studiów podyplomowych,

Dofinansowanie do kursów językowych.

  • Wymagane języki

    angielski B2

    niemiecki B2

    Brak

  • IT Support

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.