Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Frontend Developer (React)

Do 22000 PLN brutto (UoP)

Wrocław, Częściowo zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Senior

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 5

Opis pracy

Dla naszego Klienta, firmy z kapitałem zagranicznym, poszukujemy osób na stanowisko Frontend Developer (with React)

Zakres obowiązków:

  • rozwój oprogramowania end to end– analiza wymagań, design, implementacja, zapewnienie jakości, testowanie, wdrażanie, zarządzanie i automatyzację wydaniami, faza wsparcia we wczesnej fazie użytkowana systemu;
  • praca na projektowych i architektonicznych wzorcach (DevOps, DDD, TDD);
  • rozwój umiejętności w takich obszarach jak: Cloud, Infrastructure as Code, Containers i Intelligent Chatbots, a także Mobile Applications;
  • korzystanie z najlepszych praktyk zwinnych metodologii (takich jak Scrum, Kanban);
  • będziesz pełnić rolę tech lead’a i mentora dla młodszych i mniej doświadczonych koleżanek i kolegów.

Wymagania:

  • masz co najmniej 5-letnie doświadczenie  w programowaniu aplikacji webowych dedykowanych na desktop i mobile i masz wysoko rozwinięte umiejętności techniczne w takich technologiach jak: React, JavaScript, TypeScript;
  • masz praktyczne doświadczenie w HTML5, CSS3;
  • znasz js, npm, yarn;
  • znasz bardzo dobrze system wersjonowania GIT;
  • masz doświadczenie w SASS/SCSS;
  • pracowałeś w zespołach bazujących na zwinnych framework’ach jak SCRUM;
  • jesteś zaznajomiony z technologiami: React Router, Formik, Bootstrap;
  • jesteś zaznajomiony z technologią: Redux;
  • umiesz pisać unit testy z wykorzystaniem Karma/Jest;
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (znajomość niemieckiego będzie dużym atutem).

Oferujemy:

• bogatą ofertę szkoleń wewnętrznych oraz finansowanie szkoleń zewnętrznych;

• kursy językowe;

• wsparcie techniczno-organizacyjne w przygotowaniach do certyfikacji technicznych;

• możliwość dzielenia się wiedzą w międzynarodowych społecznościach związanych z architekturą systemów, rozwiązaniami chmurowymi, podejściem zwinnym;

• elastyczne godziny pracy i wszelkie niezbędne rozwiązania umożliwiające pracę zdalną

  • Wymagane języki

    angielski B2

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Biuro czynne

      n/a

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.