Oferty pracy

Analityk systemowy

5000 - 10000 PLN brutto (UoP)
8000 - 17000 PLN netto + vat (B2B)

Warszawa

Full-time

Wymagania

  • Senior

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 0

Opis pracy

Do zespołu Pretius w Warszawie szukamy Wiodącego Analityka Systemowego do rozwoju systemu CRM dla klienta z branży telekomunikacyjnej.

Główne zadania:
- Analiza, przygotowanie i dokumentowanie wymagań biznesowych i funkcjonalnych, w tym:
- przygotowanie warsztatów / sesji zbierania wymagań z Klientem
- analiza stanu obecnego (w jaki sposób działają procesy, aplikacje używane aktualnie)
- uszczegółowienie wymagań
- przygotowanie dokumentów analizy dla Klienta:
- opis procesów (diagram procesu w Enterprise Architect lub podobnym narzędziu + opis)
- opis ekranów aplikacji, zawartość formularzy, walidacje, przepływy
- opis przypadków użycia
- identyfikacja użytkowników systemu
- inne ważne informacje o systemie (np.: struktura użytkowników, ograniczenia, role i uprawnienia użytkowników)
- współpraca przy makietowaniu aplikacji z osobą UX
- Szacowanie pracochłonność realizacji zmian wspólnie z zespołem projektowym
- Współpraca z analitykami, podział prac analitycznych, weryfikacja jakości analizy
- Wsparcie klienta w procesie testowania zmian w aplikacji
- Bliska współpraca z klientem (często w siedzibie klienta)
- Przygotowanie dokumentacji po-projektowej dla systemów użytkownika funkcjonalnej i szkoleniowej

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne
- Silne kompetencje analityczne:
- kreatywne podejście do rozwiązywania problemów projektowych
- umiejętność przygotowania argumentacji za i przeciw dla określonego rozwiązania
- umiejętność identyfikowania i eliminowania we współpracy z klientem sprzecznych / błędnych / nielogicznych wymagań
- kreowanie wymagań na podstawie oczekiwań klienta
- Tworzenia zrozumiałych, jednoznacznych i przejrzystych dokumentów projektowych
- Praktycznej znajomości procesu tworzenia i wdrażania oprogramowania
- Znajomość i doświadczenie w pracy według metodyki Agile
- Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność, zdolność trafnego wnioskowania
- Umiejętność współpracy z różnymi grupami projektowymi:
- klientem biznesowym (zebranie i opracowanie wymagań)
- zespołem developerskim ( wprocesie wytwarzania oprogramowania i wdrażania zmian w systemach
- z zespołem QA (w procesie testowania oprogramowania)
- Znajomość baz danych i języka SQL
- Znajomość: narzędzi do modelowania procesów biznesowych (Enterprise Architect, Bizagi Modeler, Aris), silnika procesów Activiti
- Ogólna znajomość aspektów i wzorców integracyjnych, architektury SOA
- Znajomość branży telekomunikacyjnej
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym tworzenie dokumentacji i merytoryczną komunikację
- Mile widziana wiedza z zakresu BABOK, TOGAF, TM Forum
- Mile widziane doświadczenie w korzystaniu z narzędzi Atlassian: Confluence, JIRA
- Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku analityka systemowego

  • Wymagane języki

    angielski B2

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Open space

    • Elastyczne godziny pracy

    Metodyka pracy

    • system wersjonowania

    • ewidencja błędów

    • automatyczny build aplikacji

    • agile

    • standardy kodowania

    • baza wiedzy

    Narzędzia pracy

    • laptop

    • Linux

    • Windows

    • MacOS

    • dodatkowy monitor

    • swoboda w doborze narzędzi

    Oferowane benefity

    • chilloutroom

    • owoce/przekąski

    • pakiet sportowy dla Ciebie

    • pakiet zdrowotny dla Ciebie

    • szkolenia

    • napoje

    • imprezy integracyjne

    • parking dla rowerów

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.