Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Frontend Developer (Vue)

10000 - 15000 PLN netto + vat (B2B)

100% zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 3

Opis pracy

Frontend Developer

Zakres obowiązków:
• Realizowane zadań Front-Endowych opartch głównie o framework VueJS.
• Wytwarzanie i utrzymywanie aplikacji własnych oraz dedykowanych dla klientów,
• Dobór i budowa innowacyjnych rozwiązań,
• Doskonalenie rozwiązań istniejących w ofercie firmy,
• Wspieranie i udział w pracach grupy developerów
• Raportowanie do kierownika działu,
• Poszukiwanie innowacyjności w obrębie działu,

Nasze wymagania:
• Minimum trzyletniego doświadczenia na stanowisku Front-End Developera
• Bardzo dobrej znajomości frameworka Vue.js – warunek konieczny
• Bardzo dobrej znajomości CSS, TypeScript, jQuery oraz Node.js
• Znajomość websockets oraz razor – mile widziana
• Umiejętność odwzorowania projektu graficznego w kodzie
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
• Umiejętności pracy w zespole,
• Zorientowania na szukanie rozwiązań oraz inicjatywy w działaniu

Oferujemy:
• Pracę zdalną
• Możliwość weryfikacji własnych rozwiązań w praktyce,
• Dużą samodzielność w działaniu
• Elastyczne godziny pracy,
• Dofinansowanie szkoleń,
• Kartę sportową,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Ubezpieczenie grupowe,
• Rabaty pracownicze.

  • Wymagane języki

    angielski B1

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Praca zdalna

    • Biuro czynne

      nie dotyczy

    Oferowane benefity

    • praca zdalna

    • pakiet sportowy dla Ciebie

    • pakiet zdrowotny dla Ciebie

    • ubezpieczenie

    • imprezy integracyjne

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.