Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Data Engineer

10000 - 13400 PLN brutto (UoP)
12000 - 16000 PLN netto + vat (B2B)

Cała Polska, Warszawa, Gdańsk, 100% zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 2

Opis pracy

TWOJE ZADANIA:

Jeśli chcesz budować dla Klientów agencji systemy przetwarzania danych pozwalające w efektywny sposób obrabiać duże ilości danych i dzięki temu optymalizować działania marketingowe dołącz do nas. Do twoich zadań będzie należeć rozbudowa i obsługa istniejącego systemu Data Warehouse opartego o narzędzia Google Cloud.

     W ramach codziennych zadań klienckich będziesz:

  • kontrolować systemy pobierania danych z zewnętrznych źródeł do wewnętrznych baz danych
  • budować zaawansowane zapytania SQL do baz odpowiadające na pytania biznesu
  • optymalizować skrypty przetwarzające dane w ramach środowiska Google Cloud
  • przygotowywać dashboardy w Google Data Studio do wizualizacji

Będziesz również pracować przy komercjalizacji naszego projektu badawczego współpracy ze środowiskiem uniwersyteckim opracowujemy nową, unikalną technologię, która zautomatyzuje procesy marketingowe w oparciu o wypracowane metody i algorytmy ML, zwiększać skuteczność sprzedaży online. Ten projekt otwiera drzwi analitykom do tworzenia pełnego obrazu Klienta i nieprzebranych pokładów danych, które można dzielić, łączyć, robić dedykowane analizy biznesowe, UX-owe itd.

    W ramach projektu będziesz:

  • analizować duże zbiory danych pochodzących z systemów marketingowych i dostosowywać je do struktury systemu;
  • monitorować i optymalizować działanie skryptów wchodzących w skład dużego systemu Customer Data Platform;

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w przetwarzaniu danych z użyciem języka Python (warunek konieczny), działasz skutecznie i samodzielnie oraz chętnie nam opowiesz na przykładach o odniesionych przez Ciebie sukcesach
  • Masz doświadczenie w planowaniu, tworzeniu i optymalizacji algorytmów przetwarzania danych (narzędzia Big Data, SQl, noSQL, Python)
  • Masz doświadczenie w integracji systemów po API (REST, SOAP)
  • Znasz systemy baz danych SQL i NoSQL (BigQuery, MongoDB) ich najważniejsze zalety i wady oraz wiesz, w jakich przypadkach warto je wykorzystywać
  • Pracowałeś w systemach chmurowych (Google Cloud lub Amazon Web Services); Szczególnie przyda się Big Query, DataFlow
  • Znasz struktury danych, wymiary i metryki wykorzystywane przy budowaniu raportowania działań marketingowych
  • Potrafisz czytelnie wizualizować dane
  • Znasz podstawy algorytmów machine learning
  • Jesteś samodzielny, masz inicjatywę, dobrze organizujesz pracę własną oraz koordynujesz prace projektowe, angażujesz się w powierzone zadania, bierzesz odpowiedzialność za rezultaty i nie boisz się rozwiązywać napotkanych problemów
  • Umiesz i lubisz pracować z ludźmi, jesteś nastawiony na współpracę z zespołem ekspertów
  • Ukończyłeś kierunki ścisłe jak: matematyka, informatyka, fizyka, statystyka, metody numeryczne, to będzie to Twój dodatkowy atutJeśli pracowałeś przy projektach badawczo-rozwojowych, to również będzie to Twój dodatkowy atut

OFERUJEMY:

  • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe
  • Dostęp do nowoczesnych technologii: własny ekosystem technologiczno-analityczny oparty o Google Cloud Platform = dostęp do szkoleń z tego zakresu, a także do szeregu narzędzi (naszych autorskich czy popularnych rynkowych)
  • Dużo samodzielności na stanowisku oraz jasne zadania, cele i zasady ewaluacji
  • Współpraca z doświadczonym i nagradzanym interdyscyplinarnym zespołem technologicznym, zafiksowanym na działaniach data-driven: Analytics + Traffic + Programiści
  • Stały dostęp do pasjonatów i ekspertów w digital marketingu z każdego obszaru oraz wymianę wiedzy: mamy regularne wewnętrzne spotkania ("Dzielimy się wiedzą") oraz platformę z nagranymi szkoleniami wewnętrznymi z różnych obszarów digital marketingu oraz kompetencji miękkich
  • Hybrydowo lub 100% zdalnie. WARSZAWA - Mokotów. Daleko od Mordoru. Dog-friendly office. GDAŃSK - obok Dworca Głównego Zieleniak.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 8-9.30
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia - umowa B2B (12 000 - 16 000 netto) możliwa również umowa o pracę (10 000 brutto - 13 390 brutto),
  • benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit

Przebieg rekrutacji:

1) Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów.

2) Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach

3) Zadanie.

4) Rozmowa wideo lub stacjonarna z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie - śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).

5) Możliwa dodatkowa rozmowa zapoznawcza z zespołem (opcjonalnie)

6) Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.

7) Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień :)

  • Wymagane języki

    angielski B2

    polski C1

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Praca zdalna

    • Elastyczne godziny pracy

    • Biuro czynne

      8-18

    Narzędzia pracy

    • laptop

    • Windows

    • dodatkowy monitor

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.