Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Analityk biznesowo-systemowy (Workflow)

Undisclosed salary

Kraków, Częściowo zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 2

Opis pracy

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje! Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.
Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych? :-) Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Twoje zadania:

udział w realizacji projektów wdrożeniowych, migracyjnych i rozwojowych systemu Workflow
analiza potrzeb, konfiguracja i personalizacja systemu pod kątem wymagań użytkowników
opieka i rozwój systemu Workflow
opracowanie mechanizmów integrujących system z już istniejącymi w organizacji systemami
opracowywanie raportów
rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemu i wsparcie dla użytkowników
koordynacja i nadzór prac podwykonawców
Nasze oczekiwania:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
solidne zdolności analityczne
znajomość dobrych praktyk projektowych i determinacja do dostarczania rozwiązań wysokiej jakości
doświadczenie we wdrażaniu systemów, udział w projektach wdrożeniowych
Mile widziane:

doświadczenie jako programista bądź analityk systemowy
dobra znajomość języka angielskiego
znajomość SQL
Oferujemy:

pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce
atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania
system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)
możliwość rozwoju w ramach struktury firmy
stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku
możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych
partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

  • Wymagane języki

    angielski B2

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Open space

    • Elastyczne godziny pracy

    • Biuro czynne

      możesz zacząć pracę między 7:00 a 9:00

    Metodyka pracy

    • agile

    Narzędzia pracy

    • laptop

    • smartfon

    • dodatkowy monitor

    • swoboda w doborze narzędzi

    Oferowane benefity

    • praca zdalna

    • chilloutroom

    • pakiet sportowy dla Ciebie

    • Pakiet sportowy dla rodziny

    • pakiet zdrowotny dla Ciebie

    • pakiet zdrowotny dla rodziny

    • ubezpieczenie

    • szkolenia

    • parking dla samochodów

    • parking dla rowerów

    Undisclosed salary

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.