Job offers

IoT Technician

4000 - 6000 PLN netto + vat (B2B)

Poznań,Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław, Part time remote

Junior

Full-time

Minimum experience in IT: 1

Job description

  • Wymagana dyspozycyjność do wyjazdów do lokalizacjach klienta, m.in. Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław - na dzień dzisiejszy mamy potrzebę ok. 1-2 wizyt tygodniowo, reszta zdalnie, głównie Kraków, rzadziej Warszawa, Łódź, Wrocław

Praca na cały etat :-)

Twoje zadania:
  • Diagnostykę i serwis rozwiązań IoT (Internet of Things),
  • Udział w dużym projekcie rozwoju produktu Souly IoT,
  • Współpraca z działem IoT Development oraz klientem końcowym,
  • Wpływ na rozwój produktu przez jego usprawnienia,
  • Praca zdalną i w lokalizacji klienta, w której działają nasze systemy IoT.

Czego oczekujemy?
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Dyspozycyjność do wyjazdów do lokalizacjach klienta, m.in. Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław,
  • Proklienckie nastawienie w pracy,
  • Chęć rozwiązywania problemów technicznych,
  • Zainteresowania techniczne (np. elektronika, telekomunikacja, IT),
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
  • Mile widziany własny samochód.

O firmie

Jesteśmy ekipą technicznych, ale zorientowanych na biznes osób, które lubią rozwiązywać łamigłówki związane z projektami transformacji IT dla globalnych i krajowych firm. Zakres naszych działań technicznych i specjalizacji obejmuje głównie sieci, technologie bezprzewodowe, cyberbezpieczeństwo, centra danych, collaboration i rozwój oprogramowania.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w przedziale od 4000-6000 PLN/mc b2b + VAT (w zależności od umiejętności)

- Pracę w nowoczesnych projektach pełnych wyzwań technicznych i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

- Dodatkowe zwroty finansowe za dojazdy serwisowe własnym samochodem,

- Praca zadaniowa, dyspozycyjność w godzinach 9-17,

- Płaska struktura organizacyjna i profesjonalny zespół współpracowników,

- Możliwość rozwoju, szkoleń i awansu,

- System kafeteryjny z comiesięcznym budżetem (w tym na opiekę medyczną lub pakiet sportowy),

- Dodatkowy płatny tydzień odpoczynku do wykorzystania w ciągu roku.

Co dalej?

- Otrzymasz wiadomość e-mail od naszego zespołu, jeśli Twoja aplikacja spełnia nasze wymagania.

- Zaprosimy Cię na rozmowę online z liderem Advanced Services.

- Możemy poprosić Cię również o wykonanie zadania rekrutacyjnego.

- Otrzymasz od nas odpowiedź niezależnie od wyników rozmowy kwalifikacyjnej.

  • Required languages

    english B2

    Lack

  • Job Specification

    • Open space

    • Flexible working hours

    • Business travels

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.