Oferty pracy

IoT Technician

4000 - 6000 PLN netto + vat (B2B)

Poznań,Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław, Częściowo zdalnie

Junior

Full-time

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 1

Opis pracy

  • Wymagana dyspozycyjność do wyjazdów do lokalizacjach klienta, m.in. Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław - na dzień dzisiejszy mamy potrzebę ok. 1-2 wizyt tygodniowo, reszta zdalnie, głównie Kraków, rzadziej Warszawa, Łódź, Wrocław

Praca na cały etat :-)

Twoje zadania:
  • Diagnostykę i serwis rozwiązań IoT (Internet of Things),
  • Udział w dużym projekcie rozwoju produktu Souly IoT,
  • Współpraca z działem IoT Development oraz klientem końcowym,
  • Wpływ na rozwój produktu przez jego usprawnienia,
  • Praca zdalną i w lokalizacji klienta, w której działają nasze systemy IoT.

Czego oczekujemy?
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Dyspozycyjność do wyjazdów do lokalizacjach klienta, m.in. Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław,
  • Proklienckie nastawienie w pracy,
  • Chęć rozwiązywania problemów technicznych,
  • Zainteresowania techniczne (np. elektronika, telekomunikacja, IT),
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
  • Mile widziany własny samochód.

O firmie

Jesteśmy ekipą technicznych, ale zorientowanych na biznes osób, które lubią rozwiązywać łamigłówki związane z projektami transformacji IT dla globalnych i krajowych firm. Zakres naszych działań technicznych i specjalizacji obejmuje głównie sieci, technologie bezprzewodowe, cyberbezpieczeństwo, centra danych, collaboration i rozwój oprogramowania.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w przedziale od 4000-6000 PLN/mc b2b + VAT (w zależności od umiejętności)

- Pracę w nowoczesnych projektach pełnych wyzwań technicznych i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

- Dodatkowe zwroty finansowe za dojazdy serwisowe własnym samochodem,

- Praca zadaniowa, dyspozycyjność w godzinach 9-17,

- Płaska struktura organizacyjna i profesjonalny zespół współpracowników,

- Możliwość rozwoju, szkoleń i awansu,

- System kafeteryjny z comiesięcznym budżetem (w tym na opiekę medyczną lub pakiet sportowy),

- Dodatkowy płatny tydzień odpoczynku do wykorzystania w ciągu roku.

Co dalej?

- Otrzymasz wiadomość e-mail od naszego zespołu, jeśli Twoja aplikacja spełnia nasze wymagania.

- Zaprosimy Cię na rozmowę online z liderem Advanced Services.

- Możemy poprosić Cię również o wykonanie zadania rekrutacyjnego.

- Otrzymasz od nas odpowiedź niezależnie od wyników rozmowy kwalifikacyjnej.

  • Wymagane języki

    angielski B2

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Open space

    • Elastyczne godziny pracy

    • Podróże służbowe

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.