Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Inżynier DevSecOps

Undisclosed salary

Kraków, Part time remote

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimum experience in IT: 3

Job description

Zastanawiasz się.. administrator systemów, inżynier systemowy/Devops czy jednak specjalista cybersecurity? Posiadasz doświadczenie łączące te światy, ale dotąd musiałeś wybierać tylko jedną ścieżkę? Nie musisz dłużej rezygnować ze swoich pasji, u nas możesz być mistrzem w każdym z tych obszarów! Nasz zespół na co dzień pracuje nad polepszeniem procedur systemów i usprawnianiem ich bezpieczeństwa. Analizujemy i dobezpieczamy nasze wewnętrzne systemy, analizujemy podatności, przeprowadzamy testy bezpieczeństwa czy wprowadzamy nowe zabezpieczenia istniejących procesów. Dołącz do zespołu ekspertów zajmujących się bezpieczeństwem aplikacji i infrastruktury w chmurze i rozwijaj się w obszarach, którymi się pasjonujesz! To co? Widzimy się w Comarch!

PROFIL PRACOWNIKA
  • Doświadczenie zawodowe w roli DevSecOps lub podobnej
  • Praktyczna znajomość Linux (rodzina RedHat, Debian) oraz doświadczenie w hardeningu
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
  • Wiedza z zakresu konfiguracji i administracji:
  • serwerów WWW (Apache, Nginx)
  • baz danych (Oracle, PostgreSQL)
  • kontenerów (Docker)
  • serwerów aplikacyjnych (JBOSS, WildFly, Tomcat)
  • wirtualizacji (Vmware, Proxmox)
  • Znajomość:
  • zagadnień bezpieczeństwa aplikacji webowych oraz technologii sieciowych w kontekście cybersecurity
  • systemu kontroli wersji GIT
  • zasad Agile i DevOps
  • Umiejętność:
  • pisania skryptów Bash i/lub Python
  • implementacji "shift left security" w procesach CI/CD, w tym skanerów bezpieczeństwa
  • Mile widziane:
  • znajomość systemów SIEM oraz IDS/IPS oraz narzędzi do automatyzacji IaC (w szczególności Ansible)
  • doświadczenie w testach penetracyjnych i w zabezpieczaniu aplikacji webowych
  • umiejętność konfigurowania firewalli i mechanizmów kontroli dostępu
  • praktyczna znajomość technologii i rozwiązań: Keycloak, GitLab, Kubernetes, OIDC, HSM, PKI, DefectDojo, Nessus

TWOJE ZADANIA
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów systemowych
  • Odpowiedzialność za budowanie oraz utrzymywanie środowisk ogólnofirmowych oraz wewnętrznych działu
  • Zabezpieczanie (hardening) systemów operacyjnych i usług
  • Konfiguracja, administracja i monitorowanie efektywności działania systemów działających pod rygorem dużej wydajności i dostępności
  • Automatyzacja oraz rozwój procesów CI/CD

DLA CIEBIE
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami z zakresu Cyberbezpieczeństwa
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Praca hybrydowa w naszym biurze w Krakowie (2 dni pracy zdalnej, 3 dni pracy z biura)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe pakiety medyczne
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownia, a także stołówka
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza dostępnego na stronie:

  • Required languages

    polish B2

    Lack

  • Inżynier DevSecOps

    Undisclosed salary

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.