Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Full Stack Software Engineer

12000 - 17000 PLN brutto (CoE)
14000 - 20000 PLN netto + vat (B2B)

Koszalin, 100% Remote

Full-time

Minimum experience in IT: 2

Job description

Krótko o nas:

W Hiconet zajmujemy się dostarczaniem niestandardowych rozwiązań w dziedzinie oprogramowania i technologii informatycznych. Swoją uwagę skupiamy głównie na dobrej atmosferze współpracy połączonej z zadowoleniem naszych klientów. Zależy nam na pielęgnowaniu ekosystemu, w którym zarówno nasi klienci, jak i członkowie zespołu są kluczem do wspólnego sukcesu.

Kogo szukamy:

Poszukujemy specjalisty do rozpoczęcia prac projektowych dotyczących platformy SaaS dla klienta z branży logistycznej.

Główne obowiązki:

  • Tworzenie architektury platformy zgodnie z wymaganiami i założeniami projektu.
  • Implementacja elementów zaprojektowanej architektury zarówno po stronie back-end'owej, jak i front-end'owej.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem, stabilnością oraz wydajnością platformy.
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej.

Dołącz do nas, jeśli posiadasz:

  • Umiejętność pracy zarówno z front-endem (HTML, CSS, JavaScript, React / Angular), jak i back-endem (Node.js, Express.js).
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu bazami danych.
  • Znajomość technologii umożliwiających tworzenie responsywnych interfejsów użytkownika.
  • Umiejętność implementacji systemów autoryzacji i zabezpieczeń.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej.
  • Doświadczenie z API do map (np. Google Maps) dla wizualizacji danych geolokalizacyjnych — mile widziane.
  • Wykształcenie o profilu informatycznym lub pokrewnym — mile widziane.

Co oferujemy:

  • Wybierzemy najodpowiedniejszy rodzaj umowy dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji. Chcemy, żebyś mógł/a decydować o formie zatrudnienia.
  • „Jeśli coś idzie dobrze, to po co to zmieniać” — lubimy to sformułowanie i podążamy za słowami klasyka, dlatego oferujemy Ci długą formę współpracy.
  • Cenimy twój czas: work-life balance jest dla nas ważny i Ciebie też chcemy nim zarazić — dlatego oferujemy elastyczne godziny pracy i home office.
  • Chcemy, żebyś czuł się z nami dobrze, tak jak my z Tobą, uwielbiamy ludzi z pozytywną energią, cenimy sobie dobrą atmosferę pracy, docenimy ludzi z pasją i dużą dozą kreatywności.
  • Preferujemy podejście „people over processes” — wystrzegamy się banalnych, schematycznych i nielogicznych procedur. Chcemy, żebyś rozwijał się razem z nami, poszerzajmy swoją wiedzę, dostarczymy Ci ku temu odpowiednie narzędzia, kursy, etc.
  • Proponujemy Ci realny wpływ na kierunek rozwoju Twojej kariery, zespołu oraz firmy, bo to dzięki społeczności jesteśmy w stanie zmieniać świat na lepsze! :)

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie i wpisujesz się w kompetencje, których odczekujemy, nie zwlekaj i prześlij nam swoją aplikację, a może właśnie Ciebie przywitamy na naszym Hiconetowym pokładzie! :)

  • Required languages

    Lack

  • Job Specification

    • Open space

    • Remote job

    • Flexible working hours

    Working tools

    • mobile computer

    • Windows

    • flexibility in selecting tools

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.