Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

System Analyst

Undisclosed salary

Poznań, Częściowo zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 3

Opis pracy

O projekcie:

Cześć, czy chciałbyś uczestniczyć w cyfrowej przemianie fizycznego formatu convinience? Przyszłość jest tu i teraz w Żabce Nano!

Żabka Nano to transformacja technologiczna świata retail – zmiana wszystkich tradycyjnych sklepów, niezależnie od marki czy kategorii, w ich najlepszą wersję, czyli dopasowanych, autonomicznych punktów modern-convenience. Nano to marka rozwiązań bezobsługowych w handlu. Jest to technologia zmieniająca sklepy w autonomiczne jednostki otwarte 24/7, w których klienci mogą zrobić szybkie zakupy bez kas i gotówki. Po zarejestrowaniu się wystarczy wejść, wziąć pożądany produkt i wyjść, a płatność dokona się automatycznie. Technologię Nano można wdrożyć w tradycyjnych lokalizacjach (centra miast, dworce, metra itd.) oraz w modelu store-in-store. Tak elastyczny model pozwala na dopasowanie asortymentu do miejsca i klientów.

Zapraszamy do naszego zespołu!

Twój zakres zadań:

  • analiza, projektowanie i dokumentowanie funkcjonalności oraz wymagań dla rozwijanego produktu
  • udział w kształtowaniu procesów organizacji w zakresie projektowania nowych funkcjonalności (masz wpływ na to, jak pracujemy)
  • uczestnictwo w kształtowaniu architektury rozwijanego produktu
  • bezpośrednia współpraca z zespołami deweloperskimi oraz produktowymi

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na projektach informatycznych w roli analityka funkcjonalnego lub systemowego
  • znajomość notacji BPM i / lub UML
  • praca przy projektach integracyjnych
  • praca z rozwiązaniami Jira, Confluence
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności i doświadczenie w zakresie analizy potrzeb oraz wymagań funkcjonalnych klientów
  • doświadczenie w modelowaniu procesów oraz systemów IT
  • udział w projektach z branży e-commerce

Organizacja pracy:

  • praca hybrydowa - Lab Technologiczny w Poznaniu, biura w Poznaniu i Warszawie
  • elastyczny czas pracy

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna w LuxMed
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • firmowa drużyna sportowa
  • dofinansowanie zajęć języka angielskiego
  • dofinasowanie szkoleń i kursów
  • program emerytalny
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne

  • Wymagane języki

    angielski B2

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Open space

    • Elastyczne godziny pracy

    • Biuro czynne

      7-19

    Metodyka pracy

    • system wersjonowania

    • zespół testerów

    • agile

    • Scrum

    Narzędzia pracy

    • laptop

    • komputer stacjonarny

    • Windows

    • smartfon

    • dodatkowy monitor

    Undisclosed salary

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.