Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Starszy Inżynier Oprogramowania JAVA

Undisclosed salary

Wrocław, Częściowo zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 5

Opis pracy

Opis stanowiska:
Jako Starszy Inżynier Oprogramowania Java z pasją i zaangażowaniem będziesz tworzyć aplikacje w branży finansowej oraz pracować w międzynarodowym zespole w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania. Będziesz mieć możliwość rozwijania się w obszarze One Click Deployment, Clean Code, Behavior Driven Development, Automation First itp. Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki oraz daje duże możliwości pogłębiana wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych.

Profil idealnego kandydata:
• ponad 5-letnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologie Java / JEE;
• umiejętność programowania w technologii Java z wykorzystaniem Spring i Hibernate;
• dobra, praktyczna znajomość technologii webowych (np. JavaScript [Angular, jQuery], JSP, JSF, Struts, XML, Web Services, Servlets);
• praktyczna znajomość produktów bazodanowych (np. Oracle/SQL Server);
• ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;
• płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:
• szkolenia zawodowe i językowe;
• benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
• abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
• możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
• elastyczny czas pracy;
• wsparcie w relokacji;
• wyjazdy integracyjne;
• bezpłatne miejsca parkingowe;
• umowę o pracę na czas nieokreślony.

  • Wymagane języki

    angielski B2

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Elastyczne godziny pracy

    Metodyka pracy

    • agile

    Oferowane benefity

    • pakiet sportowy dla Ciebie

    • pakiet relokacyjny

    • pakiet zdrowotny dla Ciebie

    • ubezpieczenie

    • szkolenia

    • imprezy integracyjne

    • parking dla samochodów

    • parking dla rowerów

    Undisclosed salary

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.