Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Specjalista ds. wdrożeń systemów

Undisclosed salary

Poznań, 100% zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 2

Opis pracy

Dla klienta oferującego szereg kompleksowych rozwiązań informatycznych w tym modernizacji i integracji istniejących już systemów dla zewnętrznych przedsiębiorstw i instytucji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. wdrożeń systemów informatycznych.

Zakres obowiązków:
• Wdrażanie systemów klasy BPM (m.in. JobRouter) i DMS (m.in. Docuware)
• Integracje z systemami zewnętrznymi z wykorzystaniem m.in. PHP, C#, JavaScript
• Współpraca z klientami w zakresie zbierania wymagań biznesowych i wsparcia technicznego dla wdrożonych systemów
• Prowadzenie szkoleń dla użytkowników i administratorów oferowanych systemów
• Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej
• Bieżące testowanie wytworzonych procesów

Wymagania:
• Znajomość przynajmniej jednego z języków: PHP, Javascript, C#
• Znajomość podstaw SQL
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej i kontakt pisemny z angielskojęzycznym supportem
• Łatwość budowania i podtrzymywania relacji
• Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
• Mile widziane doświadczenie w wdrażaniu systemów klasy BPM i(lub) DMS
• Mile widziane doświadczenie w pracy z bazami danych

Oferujemy:
• Umowę o pracę lub kontrakt b2b
• Elastyczny czas i 100% zdalnie
• Szkolenia wewnątrz firmowe
• Dofinansowanie szkoleń i kursów zewnętrznych
• Ubezpieczenie na życie
• Prywatna opieka medyczna
• Dofinansowanie zajęć sportowych
• Treningi umiejętności miękkich
• Wymiana wiedzy technicznej w firmie
• Brak dress code’u
• Firmowa biblioteka
• Strefa relaksu dla pracowników

  • Wymagane języki

    angielski B1

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Praca zdalna

    Oferowane benefity

    • chilloutroom

    • pakiet sportowy dla Ciebie

    • pakiet zdrowotny dla Ciebie

    • ubezpieczenie

    • szkolenia

    • imprezy integracyjne

    • pokój gier

    Undisclosed salary

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.