Oferty pracy

Specjalista ds. Wdrożeń i Technologii

10000 - 12000 PLN brutto (UoP)

Toruń

Full-time

Wymagania

  • Regular

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 3

Opis pracy

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie rozwiązań informatycznych, czyli konfiguracja i instalacja oprogramowania oraz infrastruktury IT.
  • Prowadzenie projektów informatycznych, w tym nadzór nad harmonogramem, budżetem.
  • Administracja systemami, czyli konfiguracja, monitorowanie i utrzymanie infrastruktury systemów oraz sieci komputerowych.
  • Wdrażanie i konfiguracja usług chmurowych, takich jak Azure, Google Cloud
  • Zarządzanie dokumentacją i raportowanie
Nasze wymagania

  • Doświadczenie we wdrażaniu i integracji systemów (Linux Windows).
  • Znajomość zagadnień systemowych oraz umiejętność łączenia usług (Active Directory, Exchange, Wirtualizacja, API, ETL).
  • Umiejętność analizy i dokumentowania procesów IT
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
To oferujemy

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit waz z kartami MultiSport dla pracownika i osób towarzyszących),
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dodatkowy dzień wolny (płatny) z okazji urodzin Pracownika.
  • Rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach, warsztatach oraz w zespołach projektowych.
  • Możliwość dofinansowania studiów podyplomowych.

Przyjazną atmosferę w zgranym zespole.

  • Wymagane języki

    angielski B1

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Open space

    Metodyka pracy

    • agile

    • baza wiedzy

    • Scrum

    Narzędzia pracy

    • laptop

    • komputer stacjonarny

    • Linux

    • Windows

    • smartfon

    • dodatkowy monitor

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.