Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Junior IT Specialist

7000 - 10000 PLN brutto (UoP)

Niepołomice k/Krakowa

Junior

Full-time

Wymagania

  • Regular

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 1

Opis pracy

Dla naszego Klienta, będącego jednym z liderów branży przemysłowej, w związku z dynamicznym rozwojem,  poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko: Specjalista ds. systemów informatycznych

Zadania na stanowisku

    • Koordynacja wdrożenia systemów informatycznych,

    • Ścisła współpraca z centralnymi działami IT,

    • Udział w przygotowywaniu specyfikacji informatycznych,

    • Przestrzeganie wewnętrznych standardów firmy,

    • Wsparcie użytkowników głównie w obszarze oprogramowania,

    • Koordynowanie modyfikacji systemów i nadzór nad ich funkcjonowaniem.

Wymagania

    • Gotowość do pracy w dynamicznym i wymagającym środowisku projektowym,

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, automatyka lub pokrewne),

    • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe,

    • Mile widziane doświadczenie w obszarach związanych z systemami automatyki przemysłowej,

    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. B2,

    • Znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,,

    • Umiejętność koordynacji prac związanych z wdrażaniem sprzętu i oprogramowania,

    • Dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie oraz kompetencje interpersonalne.

Oferujemy

    • Umowę o pracę,

    • Opieke medyczną -kartę Medicover,

    • Medicover Sport,

    • Dofinansowanie do posiłków,

    • Dofinansowanie do studiów/ studiów podyplomowych,

    • Dofinansowanie do kursów językowych.

  • Wymagane języki

    angielski B2

    Brak

  • Narzędzia pracy

    • laptop

    • komputer stacjonarny

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.