Oferty pracy

Python developer (Django)

Do 150 PLN/h netto + vat (B2B)

100% zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 3

Opis pracy

Nasz klient z Kanady z branży e-commerce tworzy autorską platformę wizualizacji AR, która będzie pomagać w wyborze odpowiedniego produktu przez klientów. Rozwiązanie to sprawi, że ludzie będą mogli sprawdzać, jak rzeczy będą wyglądać w ich miejscach przed zakupem.

Zakres obowiązków
  • Rozwój platformy AR – projektowanie i implementacja funkcjonalności wizualizacji AR, które pomogą klientom w dokonaniu wyboru produktów.
  • Integracja z backendem – współpraca z zespołem w celu integracji frontendu z backendem opartym na Django oraz bazą danych PostgreSQL.
  • Optymalizacja wydajności – identyfikacja i wdrażanie usprawnień w zakresie wydajności aplikacji oraz bazy danych.
  • Zarządzanie środowiskiem chmurowym – konfigurowanie, wdrażanie oraz monitorowanie aplikacji w AWS, w tym zarządzanie infrastrukturą Kubernetes.
Wymagania
  • Doświadczenie w programowaniu w Pythonie – minimum 3 lata praktycznej znajomości Pythona, w tym doświadczenie w pracy z frameworkiem Django.
  • Znajomość baz danych – umiejętność pracy z PostgreSQL, w tym projektowanie i optymalizacja schematów bazy danych.
  • Znajomość Kubernetes oraz umiejętność wdrażania i zarządzania aplikacjami w środowisku kontenerowym.
  • Umiejętność pracy w chmurze – doświadczenie z AWS w zakresie hostingu, skalowania oraz zarządzania aplikacjami w chmurze.
Co oferujemy?
  • Pracę zdalną – elastyczność, która pozwala pracować z każdego zakątka świata!
  • Ciekawe projekty – dobierane zgodnie z Twoimi umiejętnościami i zainteresowaniami, dające możliwość pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami.
  • Umowa B2B (do 150zł/h) bez zapisu o wyłączności – współpracuj z nami na swoich zasadach.
  • Rozwój zawodowy – praca z najnowszymi technologiami i w zróżnicowanych projektach gwarantuje stały rozwój.

  • Wymagane języki

    polski C1

    angielski C1

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Praca zdalna

    Metodyka pracy

    • agile

    • standardy kodowania

    • Scrum

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.