Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Programista JAVA

18000 - 22000 PLN netto + vat (B2B)

Cała Polska, 100% zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 3

Opis pracy

Opis pracy

Twój zakres obowiązków:

-Rozwijanie i integracja firmowego systemu ERP z systemami zewnętrznymi

-Rozbudowa i budowa nowych mikroserwisów

Nasze wymagania:

-Bardzo dobra, praktyczna (min. 3 lata) znajomość Java 8-11 (Spring, Spring Boot) oraz posługiwanie się Maven'em

-Potwierdzona praktyką umiejętność integracji systemów z wykorzystaniem SOAP oraz RESTful (min. 1 rok)

-Praktyczna umiejętność wykorzystania języka SQL (preferowany dialekt zgodny z Oraclem)

-Rozumienie idei SOA (Service Oriented Architecture) i umiejętność stosowania się do niej

Mile widziana znajomość:

-Doświadczenie w integracji systemów lub/i w obsłudze systemów ERP

-Lombok, Rabbit, Tomcat i Swing

Równie istotne są dla nas:

- Dobra organizacja własnej pracy i pozytywne nastawienia do klienta wewnętrznego

- Umiejętność pracy w zespole i chęć dzielenia się wiedzą

- Zorientowanie na szukanie rozwiązań i zdobywanie nowej

Liczba osób w zespole: 8

Skład zespołu:

-Project Manager

-Analityk biznesowy

Tak pracujemy:

-Wewnątrz organizacji

-Koncentrujesz się na jednym projekcie

-Masz wpływ na rozwiązania technologiczne

-Masz wpływ na produkt

-Koncentrujesz się na rozwoju produktu

-Koncentrujesz się na utrzymaniu kodukanban

Tak pracujemy nad projektem:

-Statyczna analiza kodu

-Wzorce projektowe

-Deployment na poziomie zespołu

-Narzędzia do trackowania zadań

-Zarządzanie długiem technologicznym

-Środowiska testowe

-Testy jednostkowe

-Testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju:

-Branżowe platformy e-learningowe

-Konferencje w Polsce

-Szkolenia wewnątrz firmowe

-Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

-Wymiana wiedzy technicznej w firmie

Co oferujemy:

-Dofinansowanie szkoleń i kursów

-Prywatna opieka medyczna

-Ubezpieczenie na życie

-Elastyczny czas pracy

-Zniżki na firmowe produkty i usługi

-Parking dla pracowników

-Strefa relaksu

-Firmowa biblioteka

-Spotkania integracyjne

  • Wymagane języki

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Open space

    • Praca zdalna

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.