Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

PHP Team Lead

15000 - 20000 PLN brutto (UoP)
15000 - 20000 PLN netto + vat (B2B)

Katowice, Częściowo zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Senior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 4

Opis pracy

Dołącz do zwinnego zespołu, który pracuje nad aplikacjami webowymi (głównie Single Page Application) wykorzystywanymi w branży e-learningowej.

Nasi pracownicy pracują 100 % zdalnie. Obecnie zespół wspiera projekty dla takich klientów jak Motorola czy Medtronic.

Wykorzystujemy technologie PHP 7/8, framework Symfony, Redis, RabbitMQ, MySQL, PostgreSQ. Jeśli dołączysz do firmy, nie tylko będziesz współpracował z kolegami z zespołu Back-End, ale również z Project Managerem, Frontend developerami, developerami iOS i Android.

Nasza rekrutacja składa się tylko z 1 etapu, jest to 1-godzinna rozmowa techniczna z Software Development Managerem, następnie w ciągu tygodnia wracamy z informacją zwrotną do kandydata. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z Olą lub Mikołajem naszymi IT rekruterami (nr tel. 790 298 254).

Zakres obowiązków:

  • wsparcie klientów firmy w zakresie rozwijania, instalacji, dostosowania i utrzymania aplikacji internetowych
  • zarządzanie zespołem developerów (4-6 osób)
  • koordynacja dostarczania nowych usług (planowanie rozwoju nowych usług, planowanie dostaw),
  • testowanie i poprawianie błędów w tworzonych systemach,
  • doskonalenie funkcjonalności systemów informatycznych na podstawie własnej analizy,
  • tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań systemowych, programistycznych , procesowych i kontrolnych w powierzonych obszarach IT,
  • tworzenie dokumentacji do tworzonego systemu,

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie w podobnej roli (warunek konieczny)
  • minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu w języku PHP
  • znajomość REST
  • podstawowa znajomość HTML, CSS i JavaScript,
  • znajomość systemów baz danych (MySQL, PostgreSQL),
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji - GIT
  • Znajomość Symfony, RabbitMQ, Redis, AWS, Docker
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych,
  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych (Scrum),
  • doświadczenie w realizacji dużych projektów o międzynarodowym charakterze,
  • mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy z systemami Moodle/Totara.

Oferujemy

  • Elastyczne formy współpracy
  • Pracę w międzynarodowym i zgranym zespole oraz koleżeńską atmosferę pracy
  • Udział w imprezach i wyjściach integracyjnych.
  • Dogodną lokalizację biura
  • Bezpłatny parking dla pracowników firmy.
  • Pyszną kawę.
  • Częściowa praca z domu i elastyczne godziny pracy.
  • 24 dni urlopu na rok dla osób na B2B,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe.
  • Dwa dodatkowe dni urlopu na rok po okresie próbnym

  • Wymagane języki

    angielski B2

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Elastyczne godziny pracy

    • Podróże służbowe

    • Biuro czynne

      8-16

    Narzędzia pracy

    • laptop

    • Linux

    • Windows

    • dodatkowy monitor

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.