Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

New Business Manager (Outsourcing IT)

Undisclosed salary

Gdańsk, Wrocław, Poznań, Częściowo zdalnie

Full-time

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 5

Opis pracy

Zakres obowiązków:
*aktywna sprzedaż i promowanie portfela usług outsourcing IT w oparciu o zasoby własne klienta i partnerów technologicznych;
*kreowanie i identyfikacja potrzeb klienta w zakresie innowacyjnych usług outsourcing IT;
*wycena usług outsourcing IT w różnych modelach biznesowych;
*realizacja założonych celów i projektów sprzedażowych;
*budowanie silnych i długotrwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi;
*współpraca z zespołem merytorycznym i zespołem marketingu w zakresie tworzenia i promowania nowych usług outsourcing IT;
*odpowiedzialność za rozwój oferty produktowej we współpracy z zespołami merytorycznymi firmy;
*analiza trendów i rozwiązań rynkowych;
*prowadzenie negocjacji handlowych, prezentacji dla klientów.

Oczekiwania wobec kandydata:
*min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży outsourcingu IT;
*umiejętność pozyskiwania klientów dla usługi Outsourcing IT w różnych kanałach;
*umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych z Klientami opartych na zaufaniu i kompetencjach;
*umiejętności negocjacyjne;
*wysoka komunikatywność, proaktywna postawa;
*umiejętność tworzenia precyzyjnych i profesjonalnych dokumentów ofert i umów oraz prezentacji handlowych;
*umiejętność tworzenia przekazu marketingowego (we współpracy z dedykowanym działem)
*podstawowa wiedza w zakresie oferowanych technologii IT objętych portfelem usług Outsourcing IT
*duża samodzielność, umiejętność ustalania priorytetów, bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Dlaczego warto:
*stabilna praca i odpowiedzialne, samodzielne stanowisko w uznanej na rynku firmie;
*duży wpływ na powierzony obszar biznesowy;
*możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów i wizji na sprzedaż outsourcingu IT
*realny rozwój kompetencji poprzez szkolenia oraz codzienną współpracę z merytorycznymi zespołami;
*rozwój w najbardziej perspektywicznej branży w Polsce;
*atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + docelowo premia za wyniki) w oparciu o preferowaną formę umowy;
*profesjonalne wdrożenie na stanowisko pracy i pakiet szkoleń, wsparcie przełożonego;
*możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
*ciekawy pakiet benefitów (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie i inne).

  • Wymagane języki

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Elastyczne godziny pracy

    • Podróże służbowe

    • Biuro czynne

      9-17

    Narzędzia pracy

    • laptop

    • Windows

    • smartfon

    Oferowane benefity

    • pakiet sportowy dla Ciebie

    • pakiet zdrowotny dla Ciebie

    • pakiet zdrowotny dla rodziny

    • ubezpieczenie

    • szkolenia

    • imprezy integracyjne

    Undisclosed salary

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.