Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Konsultant bezpieczeństwa IT z poświadczeniem bezpieczeństwa

130 - 150 PLN/h netto + vat (B2B)

100% zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 3

Opis pracy

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie poszukujemy:

  • Konsultant bezpieczeństwa IT- praca 100% zdalna

Umowa: B2B

Stawka: do 150 zł netto/h + VAT

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie materiałów analitycznych, raportów z audytów oraz niezbędnej dokumentacji;
  • Prowadzenie projektów dla klientów z obszaru bezpieczeństwa IT;
  • Udział w spotkaniach projektowych i doradztwo (w roli eksperta).

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  •  Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w specjalizacji dotyczącej bezpieczeństwa IT (doświadczenie potwierdzone oświadczeniem

wskazującym co najmniej 3 projekty/systemy informatyczne, w trakcie trwania

których zostało ono zdobyte), w tym co najmniej:

a. doświadczenie polegające na wdrożeniu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wraz z umiejętnością przeprowadzenia Klasyfikacji Informacji, Inwentaryzacji Aktywów;

b. doświadczenie we współpracy z klientami zewnętrznymi przy analizie i precyzowaniu wymagań do projektów;

c. doświadczenie w analizie organizacji klientów, jej procesów, architektury i infrastruktury pod kątem bezpieczeństwa IT;

d. doświadczenie w analizie zagrożeń występujących w sieciach komputerowych oraz aplikacjach;

e. doświadczenie w analizie bezpieczeństwa środowisk chmury obliczeniowej.

  • Certyfikat CISSP lub CISA lub CISM lub inny równoważny obejmujący tematykę oceny systemów informatycznych pod kątem bezpieczeństwa.
  • Umiejętność pisania raportów, analiz i dokumentacji technicznej,
  • Znajomość zagadnień z dziedziny bezpieczeństwa sieci i systemów operacyjnych oraz rozwiązań chmurowych.
  • Znajomość narzędzi przydatnych w analizie bezpieczeństwa urządzeń i protokołów sieciowych oraz aplikacji.
  • Zdolności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne.
  • Aktualne zaświadczenie o szkoleniu z ochrony informacji niejawnej;
  • Poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli poufne;
  • Gotowość na przeprowadzenie rozszerzonego postępowania sprawdzającego do klauzuli tajne i ściśle tajne;

Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Wymagane języki

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Praca zdalna

    • Elastyczne godziny pracy

    Narzędzia pracy

    • laptop

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.