Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Kierownik działu systemów WMS

Undisclosed salary

Kwidzyn, Wrocław, Częstochowa, 100% zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 3

Opis pracy

Altab- Jesteśmy entuzjastami rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie biznesem. Dlatego od lat wdrażamy system SAP Business One.

Zapewniamy doradztwo przy wyborze systemu, dostarczamy kompletne oprogramowania oraz środowisko serwerowe i sprzętowe.

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika działu systemów WMS.

Zakres obowiązków:

- Udział w projektach wdrożeniowych SAP Business One/ WMS

- Analiza potrzeb i dostosowanie systemu do wymagań klienta

- Przeprowadzenie prezentacji i szkoleń dla klienta

- Uczestnictwo w procesie wdrożenia u klienta

- Opieka i wsparcie powdrożeniowe

- Przygotowanie dokumentacji technicznej (opracowań, analiz, raportów)

- Budowanie własnego zespołu

Nasze wymagania:

- Praktyczna znajomość WMS

- Praktyczna znajomość języka SQL oraz MS SQL Server

- Wiedza i znajomość procesów biznesowych

- Zaangażowanie, odpowiedzialność oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów

- Łatwość budowania relacji i nawiązywania kontaktów

- Umiejętność komunikacji z osobami technicznymi

Oferujemy:

- Dowolny rodzaj umowy (UoP lub B2B)

- Pracę zdalną (przyjazd 1x w miesiącu mile widziany)

- Pracę u największego partnera SAP w zakresie SAP Business One

- Uczestnictwo w szkoleniach i certyfikacjach (SAP i Microsoft)

- Dofinansowanie do studiów i szkoleń

- Możliwość rozwoju zawodowego (w tym awans:)

- Nowoczesne narzędzia pracy

- Wyjazdy integracyjne

- Dofinansowanie do karty MultiSport

Altab to przede wszystkim ludzie! Z pasją, zaangażowani w to co robią, lubiący wyzwania, z dużym poczuciem humoru.

Przyjemna atmosfera miło Cię zaskoczy! Karta Multisport, szkolenia wyjazdy integracyjne i pyszna kawa w pakiecie! Jak będziesz się upierał mogą być owocowe czwartki, ale wolimy piwne piątki :)

Poszukujemy ludzi, których doświadczenie i umiejętności stanowią dopełnienie możliwości twórczych naszych zespołów. Ludzi, którzy rozumieją dynamikę grupy, ale zachowują dystans i pokorę. Cenimy kreatywność, komunikatywność otwartość na zmiany. Po wdrożeniu gwarantujemy ciągłe wsparcie i rozwój naszych rozwiązań. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wiemy jak pomóc naszym klientom działać efektywnie i skutecznie.

  • Wymagane języki

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Praca zdalna

    • Elastyczne godziny pracy

    Undisclosed salary

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.