Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Java Fullstack Developer (Angular)

20000 - 23500 PLN netto + vat (B2B)

100% zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 3

Opis pracy

Do projektu z sektora publicznego (dział finanse) poszukujemy Java Fullstack Developerów
Wymagane umiejętności i kwalifikacje:

  • min. 3,5-letnie doświadczenie w projektach komercyjnych,
  • umiejętność pisania czystego i testowalnego kodu.

Znajomość:
  • Java 11+, Java EE, Spring, Hibernate,
  • technologii frontendowych: Angular,
  • bazy danych Oracle.

Twoje zadania:
  • utrzymanie jakości ze standardami wytwarzanego oprogramowania,
  • rozwój istniejącego oprogramowania, projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności,
  • optymalizacja kodu,
  • współpraca z zespołem scrum’owym.

  • Wymagane języki

    angielski B1

    polski C2

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Praca zdalna

    • Elastyczne godziny pracy

    • Biuro czynne

      8-18

    Metodyka pracy

    • Scrum

    Narzędzia pracy

    • laptop

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.