Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Oferta przyjazna dla kandydatów z Ukrainy JAVA developer

18000 - 22000 PLN netto + vat (B2B)

Poznań, 100% zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 4

Opis pracy

Dla naszego Klienta z branży e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko JAVA developer

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie i integracja firmowego systemu ERP z systemami zewnętrznymi
  • Rozbudowa i budowa nowych mikroserwisów
  • Utrzymanie poprawności kodu

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra, praktyczna (min. 3-4 lata) znajomość Java 8-11 (Spring, Spring Boot) oraz posługiwanie się Maven'em
  • Potwierdzona praktyką umiejętność integracji systemów z wykorzystaniem SOAP oraz RESTful (min. 1 rok)
  • Praktyczna umiejętność wykorzystania języka SQL (preferowany dialekt zgodny z Oraclem)
  • Rozumienie idei SOA (Service Oriented Architecture) i umiejętność stosowania się do niej

Mile widziana znajomość:

  • Doświadczenie w integracji systemów lub/i w obsłudze systemów ERP
  • Lombok, Rabbit, Tomcat i Swing

Równie istotne są dla nas:

  • Dobra organizacja własnej pracy i pozytywne nastawienia do klienta wewnętrznego
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć dzielenia się wiedzą
  • Zorientowanie na szukanie rozwiązań i zdobywanie nowej

Tak pracujemy:

  • Wewnątrz organizacji
  • Koncentrujesz się na jednym projekcie
  • Masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • Masz wpływ na produkt
  • Koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • Koncentrujesz się na utrzymaniu kodukanban

Tak pracujemy nad projektem:

  • Statyczna analiza kodu
  • Wzorce projektowe
  • Deployment na poziomie zespołu
  • Narzędzia do trackowania zadań
  • Zarządzanie długiem technologicznym
  • Środowiska testowe
  • Testy jednostkowe
  • Testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • Branżowe platformy e-learningowe
  • Konferencje w Polsce
  • Szkolenia wewnątrz firmowe
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie

Co oferujemy:

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Parking dla pracowników
  • Strefa relaksu
  • Firmowa biblioteka
  • Spotkania integracyjne

  • Wymagane języki

    angielski B1

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Praca zdalna

    • Elastyczne godziny pracy

    JAVA developer

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.