Oferty pracy

IT Systems Integration Specialist (SQL)

Undisclosed salary

Kraków, Częściowo zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 3

Opis pracy

Dla Naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy specjalizującej się w rozwiązaniach z zakresu analityki predykcyjnej i sztucznej inteligencji, poszukujemy doświadczonego IT Systems Integration Specialist. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań integracyjnych, umożliwiających sprawną współpracę różnych systemów IT.

Jeśli szukasz środowiska, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności techniczne i wpływać na przyszłość technologii, to idealna oferta dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie rozwiązań informatycznych i aplikacji przygotowanych przez firmę u klientów
  • integracja systemów analitycznych (IBM SPSS) z systemami bazodanowym i operacyjnymi
  • tworzenie aplikacji i procedur uzupełniających do budowanych rozwiązań w oparciu o: skrypty i narzędzia bazodanowe, systemy IBM SPSS, skrypty Pythona
  • wsparcie klientów w zakresie użytkowania dostarczonych przez firmę rozwiązań

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu w języku SQL
  • znajomość zagadnień administracyjnych systemami z rodziny Windows i Linux
  • kompetencje w zakresie optymalizacji kodu zapytań (PL/SQL, T-SQL)
  • znajomość procesów i bazodanowych narzędzi ETL
  • zdolność analitycznego myślenia
  • co najmniej trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność skryptowania shellowego i posługiwania się językiem Python
  • znajomość zagadnień administracji bazami danych (SQL Server, Oracle)
  • doświadczenia z narzędziami i systemami analizy danych (np. IBM SPSS, SAS, R, itp.)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • aktywny udział w projektowaniu rozwiązań
  • możliwość pracy zdalnej w 80%

  • Wymagane języki

    polski C2

    angielski B1

    Brak

  • IT Systems Integration Specialist (SQL)

    Undisclosed salary

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.