Oferty pracy

Golang Developer

Do 180 PLN/h netto + vat (B2B)

100% zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 4

Opis pracy

Naszym klientem jest firma z USA z branży healthcare. Zespół tworzy produkt, który ma za zadanie wspierać w zarządzaniu opieką nad pacjentami, poprawiając funkcje związane z zarządzaniem danymi i zadaniami.

Zakres obowiązków
  • Tworzenie i rozwijanie funkcjonalności aplikacji.
  • Optymalizacja procesów związanych z zarządzaniem danymi i zadaniami w systemie.
  • Współpraca z zespołem w metodyce Agile, korzystając z narzędzi takich jak Git, Kubernetes i Docker.
  • Udział w projektowaniu architektury systemu oraz integracji z różnymi bazami danych.
Wymagania
  • Umiejętność programowania w języku Golang (min. 4 lata)
  • Doświadczenie w pracy z różnymi bazami danych
  • Znajomość narzędzi Git, Kubernetes i Docker
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość pracy w Azure / AWS (mile widziane)
Co oferujemy?
  • Pracę zdalną – elastyczność, która pozwala pracować z każdego zakątka świata!
  • Ciekawe projekty – dobierane zgodnie z Twoimi umiejętnościami i zainteresowaniami, dające możliwość pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami.
  • Umowa B2B (do 180zł/h) bez zapisu o wyłączności – współpracuj z nami na swoich zasadach.
  • Rozwój zawodowy – praca z najnowszymi technologiami i w zróżnicowanych projektach gwarantuje stały rozwój.

  • Wymagane języki

    polski C1

    angielski C1

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Praca zdalna

    Metodyka pracy

    • agile

    • standardy kodowania

    • Scrum

    Narzędzia pracy

    • swoboda w doborze narzędzi

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.