Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Fullstack .NET Developer (Angular)

Undisclosed salary

Kraków, Łódź, Częściowo zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 2

Opis pracy

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
  • Doświadczenie w:
  • .NET
  • debugowaniu aplikacji .NET
  • tworzeniu aplikacji webowych (.NET CORE, .NET 6 + Angular/React JS)
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w opracowywaniu rozwiązań
  • Elastyczność i motywacja do rozwoju
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość:
  • .NET
  • Angular, EcmaScript/TypeScript
  • Webpack
  • WebAPI/REST
  • HTML, CSS oraz procesory CSS
  • GIT
  • JIRA/TFS
  • testowania jednostkowego
  • Podstawowa wiedza na temat wzorców projektowych
  • Mile widziane
  • Docker
  • znajomość k8s i/lub zagadnień aplikacji chmurowych
  • umiejętność pisania skryptów Powershell i/lub bash
  • znajomość SQL, zasad Clean Code, OpenAPI, Gitlab CI/CD

TWOJE ZADANIA

  • Codzienne spotkania zdalnie lub w biurze
  • Współpraca z projektantami UI/UX, kierownikiem produktu oraz zespołem testerskim
  • Regularne code review
  • Utrzymywanie spójności i jakości kodu
  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Wspieranie naszego projektu nowymi pomysłami i ekspertyzami
  • Regularny udział w zespołowej wymianie wiedzy

DLA CIEBIE

  • Możliwość rozwoju umiejętności w szeroko rozumiany obszarze BI
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • Hybrydowy model pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Różnorodne inicjatywy sportowe, do których możesz dołączyć (akcja „Rowerem do pracy”, football business league, Comarch on Bike)
  • Wydarzenia firmowe takie jak Megapiknik
  • Udział w zawodach programistycznych (Share the Code, hackathons)

Aplikacja przez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/fullstack-net-developer-angular/

  • Wymagane języki

    angielski B2

    Brak

  • Fullstack .NET Developer (Angular)

    Undisclosed salary

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.