Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Junior Embedded Software Developer (C++)

Undisclosed salary

Bydgoszcz, Częściowo zdalnie

Junior

Full-time

Wymagania

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 2

Opis pracy

Opis pracy

Zadania, które na Ciebie czekają, to:

  • projektowanie, rozwój i integracja oprogramowania
  • dla elektroniki wbudowanej (embedded),
  • testy oprogramowania i elektroniki,
  • analiza specyfikacji i wymagań klienta,
  • współpraca z zespołem w zakresie projektowania nowych
  • oraz usprawniania już wdrożonych produktów,
  • tworzenie dokumentacji technicznej.

W codziennej pracy pomogą Ci:

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2,
  • wykształcenie wyższe/inżynierskie elektronika, mechatronika, teleinformatyka, informatyka lub kierunki pokrewne),
  • dobra znajomość języków embedded C,
  • minimum 2 letnie doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku,
  • zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i rzetelność.

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość podstaw elektroniki analogowej i cyfrowej,
  • znajomość RTOS, np. FreeRTOS, Zephyr, Embedded Linux,
  • znajomość C++,
  • znajomość systemu kontroli wersji.

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • BENEFITY
  • ubezpieczenie medyczne
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • lokalizacja w centrum

  • Wymagane języki

    angielski B2

    Brak

  • Junior Embedded Software Developer (C++)

    Undisclosed salary

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.