Oferty pracy

DevOps Engineer

Do 160 PLN/h netto + vat (B2B)

100% zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 4

Opis pracy

Obecnie poszukujemy doświadczonego DevOps Engineer, który dołączy do zespołu realizującego projekt dla klienta z Izraela, lidera w branży ubezpieczeniowej. Projekt polega na wdrożeniu i zarządzaniu infrastrukturą CI/CD opartą na Jenkins na dużą skalę, uruchomioną na Kubernetes z wykorzystaniem chmury AWS. Kluczowym zadaniem będzie także utrzymanie ciągłości operacyjnej produkcyjnych środowisk klienta, wdrażanie nowych technologii oraz optymalizacja procesów bez przestojów.
Zakres obowiązków

  • Projektowanie i rozwój platform oraz narzędzi DevOps dostosowanych do wymagań branży ubezpieczeniowej
  • Tworzenie rozwiązań, które przyspieszą procesy badawczo-rozwojowe oraz skrócą czas dostarczania nowych funkcji, przy jednoczesnym podniesieniu jakości produktu
  • Planowanie, projektowanie i rozwijanie infrastruktury SaaS oraz strategii wdrożeń dla naszego klienta
  • Opracowywanie i implementacja nowych technologii usprawniających pipeliny CI/CD w środowisku produkcyjnym
  • Rozwiązywanie problemów i optymalizacja działania platform oraz usług w ekosystemie chmurowym klienta
Wymagania
  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku programisty oprogramowania, inżyniera DevOps lub inżyniera infrastruktury
  • Zaawansowane umiejętności w programowaniu w językach: Python, Groovy, Bash, PowerShell
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie technologii chmurowych, takich jak AWS (mile widziane doświadczenie w EKS)
  • Praktyczna znajomość kontenerów i narzędzi orkiestracji, takich jak Docker oraz Kubernetes
  • Znaczące doświadczenie w zarządzaniu klastrami Jenkins na dużą skalę
  • Doświadczenie w budowaniu pełnych procesów CI/CD oraz wdrażaniu wysoce zautomatyzowanych rozwiązań IaC
  • Znajomość administracji systemami operacyjnymi (Linux/Windows)
  • Dobre umiejętności analityczne oraz projektowe
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Płynna znajomość języka angielskiego
Co oferujemy?
  • Pracę zdalną – elastyczność, która pozwala pracować z każdego zakątka świata!
  • Ciekawe projekty – dobierane zgodnie z Twoimi umiejętnościami i zainteresowaniami, dające możliwość pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami.
  • Umowa B2B (do 160zł/h) bez zapisu o wyłączności – współpracuj z nami na swoich zasadach.
  • Rozwój zawodowy – praca z najnowszymi technologiami i w zróżnicowanych projektach gwarantuje stały rozwój.

  • Wymagane języki

    angielski C1

    polski C1

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Praca zdalna

    Metodyka pracy

    • agile

    • Scrum

    Narzędzia pracy

    • Linux

    • Windows

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.