Oferty pracy

Developer PHP

8000 - 10000 PLN brutto (UoP)
11000 - 13000 PLN netto + vat (B2B)

biuro - okolice Poznania, 100% zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 2

Opis pracy

O pracodawcy

  • Nasz klient to wiodąca polska marka e-commerce specjalizująca się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości karmy i akcesoriów dla zwierząt domowych. Firma, przeszła imponującą transformację od małego, lokalnego przedsiębiorstwa do dynamicznie rozwijającego się lidera branży pet care w Polsce i Europie.
  • Klient wyróżnia się:
  • Szerokim asortymentem innowacyjnych produktów dla psów i kotów, w tym legowisk, smyczy, zabawek i akcesoriów podróżnych
  • Zaangażowaniem w zrównoważony rozwój i produkcję przyjazną środowisku
  • Silną obecnością w kanałach e-commerce i stacjonarnych punktach sprzedaży
  • Ciągłym dążeniem do innowacji i poprawy doświadczeń klientów
  • Dynamicznym rozwojem na rynkach międzynarodowych

Twoje zadania

  • Aktywny udział w rozwoju i rozbudowie istniejącej platformy e-commerce
  • Implementacja nowych funkcjonalności usprawniających proces zakupowy i obsługę klienta
  • Projektowanie i wdrażanie integracji z systemami logistycznymi i płatniczymi
  • Optymalizacja wydajności sklepu internetowego pod kątem dużego ruchu i szerokiego asortymentu
  • Udział w rozwoju wielojęzycznych wersji sklepu na potrzeby ekspansji międzynarodowej
  • Przeprowadzanie kompleksowych testów regresywnych po wdrożeniu nowych funkcjonalności
  • Uczestnictwo w code review i dzielenie się wiedzą z zespołem
  • Współpraca z działem marketingu przy implementacji narzędzi analitycznych i kampanii promocyjnych

Trochę o Tobie:

  • Znasz i używasz PHP z podejściem obiektowym (OOP)
  • Pracowałeś z WooCommerce i JSem.
  • Doświadczenie w pracy z WordPress i jego ekosystemem
  • Pasja do tworzenia wysokiej jakości, skalowalnych rozwiązań e-commerce
  • Zainteresowanie branżą pet care będzie dodatkowym atutem

Co oferuje firma?

  • Wynagrodzenie:
  • UoP: 8 000 - 10 000 PLN brutto
  • B2B: 11 000 - 13 000 PLN netto
  • Możliwość pracy w modelu zdalnym, hybrydowym lub stacjonarnym (nowoczesne biuro w okolicach Poznania)
  • Pełny wymiar czasu pracy (160h/msc) z elastycznymi godzinami
  • Pracę przy innowacyjnych projektach e-commerce o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój czołowej marki w branży pet care
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi w e-commerce
  • Regularne szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Integracje zespołowe
  • Atrakcyjne zniżki na produkty firmy dla Ciebie i Twojego pupila

  • Wymagane języki

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Praca zdalna

    • Elastyczne godziny pracy

    Narzędzia pracy

    • swoboda w doborze narzędzi

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.