Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Automation Tester

Undisclosed salary

Poznań, Częściowo zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 2

Opis pracy

Opis działu/projektu:

Nasz Klient, firma z sektora bankowości prywatnej, poprosił o migrację platformy antyfraudowej do chmury. Wymagania dotyczyły dostarczenia rozwiązania na cały świat z bardziej wydajnym silnikiem rozpoznawania fraudów.

Capgemini zaprojektowało rozwiązanie oparte na Google Cloud Platform i uczeniu maszynowym. Dostarczyliśmy 4 zespoły Scrumowe liczące ponad 30 osób, w tym kompetencje programistyczne, testerskie i DevOps.

Testerzy o różnych umiejętnościach stanowili około 10 osób. Stworzyliśmy zestaw testów automatycznych zintegrowany z CI/CD oraz system raportowania oparty na KPI. Nasze działania testowe

(manualne i automatyczne) obejmowały: Backend (API), bazę danych, aplikacje w chmurze, testy niefunkcjonalne oraz CI/CD. Tech stack testera w tym projekcie składał się z Java, Kubernetes, Splunk, Zephyr, Jmeter, AppDynamics, SonarQube.

Twoje codzienne zadania:

• Będziesz automatyzować testy UI i API (REST/SOAP);

• Tworzyć mocki usług sieciowych;

• Analizować wymagania oraz tworzyć przyadki testowe;

• Wykonywać testy, analizować i raportować wyniki;

• Będziesz konfigurować zestawy testów automatycznych w środowisku continuous integration;

Najczęściej używane technologie:

• Używamy różnych stosów technologicznych opartych o:

• Java, JavaScript, C#, Stash Git, Maven, Ant, Gradle, JUnit, TestNG;

• Selenium, Selenium Grid, Cypress, WebdriverIO, BrowserStack, REST-assured, Karate, Mockito, WireMock, Allure;

• WebServices, TCP/IP, Kafka, RabbitMQ, MQTT;

• Jenkins, Bitbucket, Groovy, Docker, Kubernetes, SonarQube;

• Nexus, Artifactory, IBM UrbanCode, Docker Swarm;

• AWS, Azure, GCP;

Nasze oczekiwania:

• Posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie w automatyzacji testów frontend i\lub backend (Java/JavaScript);

• Znasz techniki testowania i podstawy metodyk zwinnych;

• Posługujesz się w stopniu dobrym językiem angielskim LUB przynajmniej w stopniu podstawowym językiem niemieckim;

Nasza oferta:

• Umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;

• Hybrydowy, elastyczny model pracy;

• Możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej

• Dofinansowanie do wyposażenia stanowiska pracy w domu;

• Możliwości rozwoju, a wśród nich:

  • Merytoryczne wsparcie liderów w projektach,
  • Bogata oferta szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (technicznych, językowych, liderskich),
  • Wsparcie w certyfikacji w różnych obszarach,
  • Mentoring i realny wpływ na kształtowanie Twojej ścieżki kariery,
  • Dostęp do bazy ponad 2000 szkoleń na platformach Pluralsight, Coursera, Harvard,
  • Wewnętrzne communities (m.in. Agile, IoT, Digital, Security, Women@Capgemini),
  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach zarówno w roli słuchacza jak i eksperta;
  • Możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej,
  • Pakiet relokacyjny;
  • Benefity w ramach pakietu socjalnego (m.in. karta Multisport, opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kafeteria).

  • Wymagane języki

    angielski B2

    Brak

  • Automation Tester

    Undisclosed salary

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.