Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Atlassian Specialist

Undisclosed salary

Katowice, Częściowo zdalnie

Full-time

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 4

Opis pracy

Posiadasz bogate doświadczenie jako administrator lub developer Confluence, świetnie się składa.

Mamy ofertę dla Ciebie.

oferujemy
umowę o pracę
możliwość pracy zdalnej
pakiet szkoleń
kartę sportowa
prywatna opiekę medyczna

zadania
60% administracja i dostarczanie aplikacji/platformy
25% tworzenie aplikacji i praca koncepcyjna
15% bezpieczeństwo platformy i zarządzani ryzykiem
oczekujemy
posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia jako administrator lub developer Confluence,
masz podstawową znajomość baz danych MSSQL lub Oracle,
posiadasz doświadczenie z obsługi GIT,
posiadasz podstawowe doświadczenie w administracji RHEL,
posiadasz umiejętność wyszukiwania rozwiązań i naprawy błędów.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Wymagane języki

    polski C2

    angielski B2

    Brak

  • Specyfikacja pracy

    • Elastyczne godziny pracy

    Metodyka pracy

    • agile

    Narzędzia pracy

    • laptop

    • komputer stacjonarny

    • Linux

    • Windows

    Oferowane benefity

    • praca zdalna

    • owoce/przekąski

    • pakiet sportowy dla Ciebie

    • pakiet relokacyjny

    • pakiet zdrowotny dla Ciebie

    • pakiet zdrowotny dla rodziny

    • szkolenia

    • certyfikaty

    • pokój gier

    • parking dla rowerów

    Undisclosed salary

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.