Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Administrator IT

Do 12000 PLN netto + vat (B2B)

Warszawa, Częściowo zdalnie

Full-time

Wymagania

  • Regular

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 2

Opis pracy

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie systemów oraz infrastruktury informatycznej klientów,
  • utrzymywanie środowiska oraz aplikacji w ruchu,
  • działania prewencyjne i/lub naprawcze,
  • monitorowanie i cykliczna weryfikacja poprawności wykonania backupów,
  • prowadzenie dokumentacji technicznych, polityk bezpieczeństwa oraz tworzenie notatek dotyczących sposobu rozwiązania zgłoszenia,
  • weryfikacja przestrzegania przez użytkowników przyjętych polityk bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie zawodowe,

  • umiejętność pracy z klientem, świadczenie wsparcia eksploatacyjnego,

  • praktyczna znajomość środowisk wirtualizacyjnych Hyper-V, VMWare

  • znajomość Windows Server na poziomie administratora (Ms-SQL, Sharepoint, AD, DHCP, DNS)

  • znajomość rozwiązań typu private cloud, public cloud w tym Azure oraz/lub AWS,

  • umiejętność realizacji wdrożeń i eksploatacji usługi M365,

  • doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych (przełączniki, routery, firewalle) HP, Cisco, Dell, Fortigate, Watchguard, Sophos

  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu VLAN, routingu, DNS, DHCP

  • podstawowa znajomość konfiguracji usług na urządzeniach typu UTM,

  • praktyczna znajomość wdrażania rozwiązań do backupu danych w tym offsite,

  • umiejętność wdrażania i eksploatacji centralnych rozwiązań antywirusowych, monitoringu aktywności użytkowników, korelacji zdarzeń ora security,

  • wiedza na temat zabezpieczeń systemów informatycznych, bezpieczeństwa sieciowego, bezpieczeństwa aplikacji, zagrożeń i metod ich eliminacji,

  • rozumienie struktury systemu i umiejętność szybkiego diagnozowania, kojarzenia zdarzeń i podejmowania decyzji dot. sposobu usunięcia problemu,

  • dysponowanie zbiorem dobrych praktyk i procedur w zakresie zarządzania systemem informatycznym,

  • samodzielność, dyspozycyjność i umiejętność operatywnego działania również pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomość Linuxa na poziomie umożliwiającym administrację serwerami www
  • podstawowa znajomość SQL, umiejętność tworzenia skryptów administracyjnych PowerShell, podstawy programowania
  • znajomość Cpanel, Plesk

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • codzienny kontakt z ludźmi i technologią,
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i programu podnoszenia kwalifikacji (bezpłatne szkolenia),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premiowanie - zależne od Twoich umiejętności i zaangażowania.

BENEFITY
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • 1500 zł kwartalnie na Twoje szkolenie

  • Wymagane języki

    angielski B2

    Brak

  • Administrator IT

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.