Oferty pracy

Ta rekrutacja niestety się zakończyła... Zobacz zakończoną rekrutację w archiwum →

Pozostałe rekrutacje, które mogą Cię zainteresować:

Administrator IT

8000 - 10000 PLN brutto (UoP)

Gdańsk

Junior

Full-time

Wymagania

  • Regular

  • Junior

Minimalna liczba lat doświadczenia w IT: 2

Opis pracy

OPIS PRACY

Geneza i cel stanowiska:

Utrzymanie istniejącej i rozwój infrastruktury serwerowej, sieciowej oraz aplikacyjnej. Utrzymanie poziomu bezpieczeństwa IT.

Opis środowiska pracy / kultury organizacji:

Praca w pełnym wymiarze godzin w siedzibie w Gdańsku. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00. W razie potrzeby w innym czasie poza godzinami pracy innych działów. Istnieje możliwość wykonywania pracy zdalnej w wymiarze kilku dni w miesiącu. Do dyspozycji służbowy laptop oraz telefon.

Niewykluczone dyżury.

Zakres odpowiedzialności i najważniejsze zadania na stanowisku:

  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie serwerów fizycznych i wirtualnych.
  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie urządzeń sieciowych.
  • Wdrażanie i zarządzanie systemami kopii bezpieczeństwa.
  • Stosowanie polityki bezpieczeństwa zasobów informatycznych.
  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie.
  • Wsparcie użytkowników – II linia wsparcia.

Wymagania biznesowe stanowiska:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu informatycznym,

Umiejętności twarde:

  • Biegła znajomość systemów Linux,
  • Znajomość systemów Windows Serwer,
  • Biegła znajomość Bash,
  • Znajomość powershell, php, python (co najmniej jeden z wymienionych)
  • Praktyczna znajomość konfiguracji i zarządzania AD,
  • Umiejętność konfiguracji firewall (przynajmniej jeden: FortiGate, PfSense, iptables),
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (przełączniki, routery, AP),
  • Praktyczna znajomość zagadnień wirtualizacji i konteneryzacji: KVM, (Proxmox), Hyper-V,
  • Praktyczna znajomość języka Sql oraz konfiguracji i administracji baz danych: postgresql, mssql,
  • Znajomość protokołów sieci IPv4, DNS, routing oraz VPN, ZeroTrust
  • Znajomość LVM, NFS, CIFS, EXT4,
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT (podatności, aktualizacje, kopie, blokowanie dostępu, szyfrowanie)
  • Znajomość Microsoft Office 365

Umiejętności miękkie:

  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań,
  • Samodzielność,
  • Umiejętność komunikacji z klientem wewnętrznym nie posiadającym wiedzy z zakresu IT,
  • Samoorganizacja pracy,
  • Zarządzanie własnym czasem pracy,
  • Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność działania w sytuacjach stresowych i pod presją czasu.

  • Wymagane języki

    Brak

  • Administrator IT

    Jak to działa?

    • Anonimowość

      Nie ma powszechnego dostępu do Twojego życiorysu i historii zatrudnienia. Pracodawcy przeglądają Twój anonimowy profil, który zawiera wszelkie istotne informacje, by zaprosić do udziału w rekrutacji.

    • Rekrutacje bez CV

      Po założeniu konta w platformie IT-Leaders, na interesujące Ciebie oferty aplikujesz tylko jednym kliknięciem.

      Dołącz teraz
    • Brak spamu

      Otrzymujesz tylko oferty dopasowane do Twojego profilu i oczekiwań finansowych.

    • Ty rozdajesz karty

      To Ty decydujesz, który pracodawca otrzyma dostęp do Twoich danych. Masz też stały dostęp do wszystkich ofert w platformie i w każdym momencie możesz sam zaaplikować do wybranej firmy.