Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Programista Full Stack Angular/.NET (e⁠-⁠Zdrowie)

Undisclosed salary

Gliwice, Katowice, Part time remote

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimum experience in IT: 1

Job description

Chcesz mieć realny wpływ na architekturę systemu i dobór narzędzi do pracy? Jeśli tak, to świetnie się składa! Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonych, jak i początkujących pasjonatów programowania. W projekcie korzystać będziesz z .NET Core i Angular.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności programistyczne, wykorzystywać wiodące technologie oraz ułatwić pracę sektorowi medycznemu, nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość:
  • .NET/C# (.NET Core, EntityFramework i/lub NHibernate)
  • technologii webowych: JavaScript, Angular, Bootstrap
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu VB .NET
  • Bardzo dobry język angielski umożliwiający komunikację w międzynarodowym zespole
  • Mile widziana znajomość:
  • wzorców projektowych i architektonicznych
  • zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania

TWOJE ZADANIA

  • Implementacja rozwiązań:
  • backendowych w technologii .Net Core
  • frontendowych z wykorzystaniem Angular
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

DLA CIEBIE

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Miła atmosfera w ambitnym, profesjonalnym i międzynarodowym zespole
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie oferty:

  • Required languages

    english B1

    Lack

  • Job Specification

    • Flexible working hours

    Undisclosed salary

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.