Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Inżynier DevOps

110 - 140 PLN/h netto + vat (B2B)

100% Remote

Full-time

Wymagania

  • Regular

Minimum experience in IT: 2

Job description

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie poszukujemy:

  • Inżyniera DevOps - praca 100% zdalna

Umowa: B2B

Stawka: do 140 zł netto/h + VAT lub do 18 000 zł brutto na UoP

Benefity: Luxmed (finansowany przez firmę), Szkolenia/konferencje/egzaminy (finansowane przez firmę), dofinansowanie do karty sportowej (Multisport), udział w nagrodach rocznych

Godziny pracy: Elastyczny czas w przedziale 7-20 (Pon. – Pt.)

Liczba osób w zespole: 6

Używany stos technologiczny: OKD, Ceph, BitBucket, Sonarqube, Jenkins, Harbor, Helm, PostgreSQL/Pgpool, MongoDB, RabbitMQ, WSO2IS, Vault by HashiCorp, ELK Stack, Prometheus/Grafana, Ejbca, Drupal , Postfix, Eset

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:

  • Instalacja i konfiguracja środowisk uruchomieniowych systemów IT (środowiska nieprodukcyjne oraz środowiska produkcyjne systemu zbudowanego w modelu mikrousługowym)
  • Automatyzacja procesów wdrożenia i testowania oprogramowania (Continuous Integration/Delivery) oraz utrzymanie ciągłości działania pracy systemów
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zespołami programistów, testerów, analityków i architektów

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku DevOps Engineer
  • Znajomość i rozumienie metodologii DevOps
  • Znajomość systemów Linux (RedHat / CentOS)
  • Znajomość platformy konteneryzacji Openshift / OKD oraz platformy pamięci masowej Ceph

Zwiększysz swoje szanse jeśli:

  • Nie są Ci obce narzędzia wspomagające procesy CI/CD np. Bitbucket / Sinarqube / Jenkins / Harbor / Helm w zakresie ich instalacji, konfiguracji i integracji
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z bazami danych PostgreSQL i MongoDB
  • Znasz zagadnienia z zakresu budowy systemów wysokiej dostępności oraz zagadnienia związane z bezpieczeństwem systemów IT

Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Required languages

    Lack

  • Job Specification

    • Remote job

    • Flexible working hours

    • The office is open

      7-20

    Working tools

    • mobile computer

    • desktop computer

    • Linux

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.