Bezpłatna platforma rekrutacyjna dla branży IT

Wróć do przeglądania profili

Ringier Axel Springer Tech

Technologie w których pracujemy

  • HTML
  • Java
  • Javascript
  • Kotlin
  • PHP
  • Python
  • React

O firmie

W Ringier Axel Springer Tech kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów.
Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy mediowo-technologicznej Ringier Axel Springer i specjalizujemy się w technologiach informatycznych dla nowych mediów. Rozwijamy systemy i serwisy, z których regularnie korzysta nawet 40 milionów osób w Polsce i poza nią.
Wśród naszych produktów znajdziesz cyfrową platformę wydawniczą Ring Publishing i wyjątkowe marki mediowe takie jak: Onet, Business Insider Polska, Fakt24 czy Newsweek w Polsce oraz Blic, Blikk czy NOIZZ w innych krajach CEE.
Gigabajty ruchu na sekundę, 750 wdrożeń dziennie, miliardy zapytań, kilka niezależnych portali i ich redakcji, kilkadziesiąt źródeł automatycznie pozyskiwanych treści, platformy wideo i eCommerce, personalizacja treści, segmentacja użytkowników, a do tego wyzwania związane ze skalą popularności naszych produktów i nowoczesne środowisko rozproszone. Brzmi dobrze?
W Krakowie, Warszawie i Wrocławiu (a teraz w 99% zdalnie) pracujemy w 50 zwinnych zespołach, które stawiają na autonomię, zaufanie i jakość rozwiązań. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie, bo wiemy, że tworzymy rozwiązania, które każdego dnia mają wpływ na sposób, w jaki ludzie korzystają z internetu.
The future of media is written in code.

Dlaczego warto u nas pracować?

We care about technology and making an impact. Have you ever made something for 40 million users? The future of media is written in code.