Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Tester Oprogramowania

Undisclosed salary

Warszawa

Junior

Full-time

Wymagania

  • Regular

  • Junior

Minimum experience in IT: 1

Job description

Kluczowe zadania:

• Analiza i projektowanie przypadków testowych

• Tworzenie scenariuszy testowych

• Tworzenie test planów, koordynacja i realizacja testów

• Wykonywanie testów oprogramowania (funkcjonalnych, niefunkcjonalnych, modułowych, regresywnych, jednostkowych, end-to-end)

• Przygotowanie raportów oraz dokumentacji testowej • Prezentacja funkcjonalności u Klienta - testy akceptacyjne

• Aktualizacja dokumentacji użytkownika

Wymagania:

• Minimum rok doświadczenia jako tester aplikacji w projektach komercyjnych

• Znajomość aplikacji Postman

• Wiedza teoretyczna na poziomie certyfikatu ISTQB

• Znajomość zasad testowania, technik testowych i metodyk testowych

• Znajomość narzędzi do test managementu

• Znajomość SQL na poziomie zapytań

• Mile widziana umiejętność posługiwania się terminalem w systemie Linux

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Zwracanie uwagi na detale, wysokie poczucie estetyki

To oferujemy:

• Stabilną pracę w przyjaznym doświadczonym zespole

• Pracę na dużej ilości danych, a co za tym idzie doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości

• Konkurencyjne wynagrodzenie oraz narzędzia pracy (laptop, telefon)

• Rozpoczęcie pracy między 7:00 a 10:00, a także możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub całkowicie z biura, w zależności od Twoich potrzeb

• Aktywne uczestnictwo w budowaniu zespołu, którego zadaniem jest wdrażanie rozwiązań dedykowanych u naszych kluczowych klientów

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań

  • Required languages

    english B1

    Lack

  • Tester Oprogramowania

    Undisclosed salary

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.