Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Specjalista ds. wdrożeń systemów

Undisclosed salary

Poznań, 100% Remote

Full-time

Wymagania

  • Junior

Minimum experience in IT: 2

Job description

Dla klienta oferującego szereg kompleksowych rozwiązań informatycznych w tym modernizacji i integracji istniejących już systemów dla zewnętrznych przedsiębiorstw i instytucji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. wdrożeń systemów informatycznych.

Zakres obowiązków:
• Wdrażanie systemów klasy BPM (m.in. JobRouter) i DMS (m.in. Docuware)
• Integracje z systemami zewnętrznymi z wykorzystaniem m.in. PHP, C#, JavaScript
• Współpraca z klientami w zakresie zbierania wymagań biznesowych i wsparcia technicznego dla wdrożonych systemów
• Prowadzenie szkoleń dla użytkowników i administratorów oferowanych systemów
• Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej
• Bieżące testowanie wytworzonych procesów

Wymagania:
• Znajomość przynajmniej jednego z języków: PHP, Javascript, C#
• Znajomość podstaw SQL
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej i kontakt pisemny z angielskojęzycznym supportem
• Łatwość budowania i podtrzymywania relacji
• Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
• Mile widziane doświadczenie w wdrażaniu systemów klasy BPM i(lub) DMS
• Mile widziane doświadczenie w pracy z bazami danych

Oferujemy:
• Umowę o pracę lub kontrakt b2b
• Elastyczny czas i 100% zdalnie
• Szkolenia wewnątrz firmowe
• Dofinansowanie szkoleń i kursów zewnętrznych
• Ubezpieczenie na życie
• Prywatna opieka medyczna
• Dofinansowanie zajęć sportowych
• Treningi umiejętności miękkich
• Wymiana wiedzy technicznej w firmie
• Brak dress code’u
• Firmowa biblioteka
• Strefa relaksu dla pracowników

  • Required languages

    english B1

    Lack

  • Job Specification

    • Remote job

    Benefits

    • chillout room

    • personal sport package

    • personal medical care

    • insurance

    • tution

    • integration events

    • gaming room

    Undisclosed salary

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.