Job offers

Specjalista ds. Wdrożeń i Technologii

10000 - 12000 PLN brutto (CoE)

Toruń

Full-time

Wymagania

  • Regular

  • Junior

Minimum experience in IT: 3

Job description

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie rozwiązań informatycznych, czyli konfiguracja i instalacja oprogramowania oraz infrastruktury IT.
  • Prowadzenie projektów informatycznych, w tym nadzór nad harmonogramem, budżetem.
  • Administracja systemami, czyli konfiguracja, monitorowanie i utrzymanie infrastruktury systemów oraz sieci komputerowych.
  • Wdrażanie i konfiguracja usług chmurowych, takich jak Azure, Google Cloud
  • Zarządzanie dokumentacją i raportowanie
Nasze wymagania

  • Doświadczenie we wdrażaniu i integracji systemów (Linux Windows).
  • Znajomość zagadnień systemowych oraz umiejętność łączenia usług (Active Directory, Exchange, Wirtualizacja, API, ETL).
  • Umiejętność analizy i dokumentowania procesów IT
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
To oferujemy

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit waz z kartami MultiSport dla pracownika i osób towarzyszących),
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dodatkowy dzień wolny (płatny) z okazji urodzin Pracownika.
  • Rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach, warsztatach oraz w zespołach projektowych.
  • Możliwość dofinansowania studiów podyplomowych.

Przyjazną atmosferę w zgranym zespole.

  • Required languages

    english B1

    Lack

  • Job Specification

    • Open space

    Work methodology

    • agile

    • knowledge base

    • Scrum

    Working tools

    • mobile computer

    • desktop computer

    • Linux

    • Windows

    • smartphone

    • additional monitor

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.