Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

PHP Team Lead

15000 - 20000 PLN brutto (CoE)
15000 - 20000 PLN netto + vat (B2B)

Katowice, Part time remote

Full-time

Wymagania

  • Senior

Minimum experience in IT: 4

Job description

Dołącz do zwinnego zespołu, który pracuje nad aplikacjami webowymi (głównie Single Page Application) wykorzystywanymi w branży e-learningowej.

Nasi pracownicy pracują 100 % zdalnie. Obecnie zespół wspiera projekty dla takich klientów jak Motorola czy Medtronic.

Wykorzystujemy technologie PHP 7/8, framework Symfony, Redis, RabbitMQ, MySQL, PostgreSQ. Jeśli dołączysz do firmy, nie tylko będziesz współpracował z kolegami z zespołu Back-End, ale również z Project Managerem, Frontend developerami, developerami iOS i Android.

Nasza rekrutacja składa się tylko z 1 etapu, jest to 1-godzinna rozmowa techniczna z Software Development Managerem, następnie w ciągu tygodnia wracamy z informacją zwrotną do kandydata. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z Olą lub Mikołajem naszymi IT rekruterami (nr tel. 790 298 254).

Zakres obowiązków:

  • wsparcie klientów firmy w zakresie rozwijania, instalacji, dostosowania i utrzymania aplikacji internetowych
  • zarządzanie zespołem developerów (4-6 osób)
  • koordynacja dostarczania nowych usług (planowanie rozwoju nowych usług, planowanie dostaw),
  • testowanie i poprawianie błędów w tworzonych systemach,
  • doskonalenie funkcjonalności systemów informatycznych na podstawie własnej analizy,
  • tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań systemowych, programistycznych , procesowych i kontrolnych w powierzonych obszarach IT,
  • tworzenie dokumentacji do tworzonego systemu,

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie w podobnej roli (warunek konieczny)
  • minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu w języku PHP
  • znajomość REST
  • podstawowa znajomość HTML, CSS i JavaScript,
  • znajomość systemów baz danych (MySQL, PostgreSQL),
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji - GIT
  • Znajomość Symfony, RabbitMQ, Redis, AWS, Docker
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych,
  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych (Scrum),
  • doświadczenie w realizacji dużych projektów o międzynarodowym charakterze,
  • mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy z systemami Moodle/Totara.

Oferujemy

  • Elastyczne formy współpracy
  • Pracę w międzynarodowym i zgranym zespole oraz koleżeńską atmosferę pracy
  • Udział w imprezach i wyjściach integracyjnych.
  • Dogodną lokalizację biura
  • Bezpłatny parking dla pracowników firmy.
  • Pyszną kawę.
  • Częściowa praca z domu i elastyczne godziny pracy.
  • 24 dni urlopu na rok dla osób na B2B,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe.
  • Dwa dodatkowe dni urlopu na rok po okresie próbnym

  • Required languages

    english B2

    Lack

  • Job Specification

    • Flexible working hours

    • Business travels

    • The office is open

      8-16

    Working tools

    • mobile computer

    • Linux

    • Windows

    • additional monitor

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.