Job offers

This recruitment has unfortunately ended ... View completed recruitment in the archive →

Other recruitments that may be of interest to you:

Młodszy inżynier systemowy

Undisclosed salary

Kraków, Bielsko-biała, Katowice, Part time remote

Entry

Full-time

Wymagania

  • Junior

Minimum experience in IT: 0

Job description

W Comarch codziennie obsługujemy dziesiątki zgłoszeń naszych pracowników z całego świata. Obecnie poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu, który zajmuje się utrzymaniem infrastruktury sieciowej.

Na stanowisku młodszy inżynier systemowy będziesz mieć za zadanie m.in. wdrażanie, integrowanie i utrzymanie sieci teleinformatycznych, monitoring zdarzeń sieciowych, a także pracę nad bieżącymi problemami technicznymi.

Jeśli posiadasz doświadczenie w administrowaniu sieciami, lubisz rozwiązywać problemy, jesteś osobą dokładną i dobrze zorganizowaną, a ponadto nie boisz się wyzwań, aplikuj.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych
  • Doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu rozległymi sieciami teleinformatycznymi
  • Mile widziane:
  • doświadczenie w konfiguracji routerów Cisco
  • znajomość administracji środowiskiem Linux

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie sieciami teleinformatycznymi
  • Wdrażanie, integrowanie i utrzymanie sieci teleinformatycznych (m.in. LAN, WAN, WIFI)
  • Monitoring zdarzeń sieciowych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Konfiguracja, eksploatacja oraz zabezpieczanie routerów i urządzeń przełączających

DLA CIEBIE

  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Długofalowa współpraca i atrakcyjne warunki finansowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Brak dress code'u
  • Praca w młodym, a zarazem doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka

Zapraszamy do aplikowania poprzez naszą stronę: https://kariera.comarch.pl/praca/mlodszy-inzynier-systemowy/

  • Required languages

    Lack

  • Młodszy inżynier systemowy

    Undisclosed salary

    How it's working?

    • Anonymous

      There is no universal access to your resume and employment history. Employers view your anonymous profile, which contains all relevant information, to invite you to participate in recruitment.

    • Recruitment without a CV

      After creating an account in the IT-Leaders platform, you can apply for the offers you are interested in with just one click.

      Join now
    • Zero SPAM

      You only receive offers tailored to your profile and financial expectations.

    • You're in charge here

      You decide which employer will get access to your data. You also have constant access to all offers on the platform and you can apply to the selected company yourself at any time.